Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela > Hotely Brela

Brela - Hotely

Hotely Brela

Letovisko Brela asi není nutno nikomu nějak podrobně popisovat. Tato vyhledávaná letní destinace je oázou pro českou i zahraniční klientelu z celého světa. Čisté přírodní pláže, průzračné moře a hojnost zeleně se dostaly do podvědomí  každého návštěvníka z nichž se sem opět spoustu vrací. V průběhu letní sezóny jsou proto hotely na Brele vyhledávané a bývají velmi brzo zaplněny, je tedy třeba myslet na včasnou rezervaci.

Hotely Brela

jsou všechny kvalitativně na velmi dobré úrovni. Z naší nabídky Vám můžeme doporučit především hotel Soline, ale také a hotel Berulia nebo hotel Maestral. Nová pobytová místa postupně zařazujeme do naší nabídky.
Pokoje na všech hotelech v Brele jsou většinou dvou až čtyřlůžkové, vzdálené od 20 do 150 m od pláže. U hotelů je pro klienty cestující vlastní dopravou zajištěno parkovací místo. Městečko Brela je velmi oblíbeným a vyhledávaným letoviskem, tudíž je tu k dispozici bohatá nabídka nejen ubytovacích kapacit - hotelů i apartmánů ale také všemožných služeb a sportovníhi i kulturního vyžití. Pokoje na hotelech Brela jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, TV, satelitem a Hotely Brelaklimatizací. Běžně je dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytování v hotelech na Brele je včetně kvalitní polopenze. Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře výběrem ze tří jídel a skládá se z polévky, hlavního jídla a dezetu či salátu.

Klienti ubytovaní na hotelech Brela mohou také využít bohaté nabídky výletů a na některý z nich vyrazit, což bude jistě vítaným zpestřením pobytu. S aktuální nabídkou výletů jsou klienti seznámeni naší delegátkou v místě pobytu. Nabídka fakultativních výletů zahrnuje celou řadu lodních výletů, poznávacích - národí parky, pevnosti, jeskyně... výlety do Mostaru, Splitu, Dubrovníku a mnoho dalších.

Destinace Brela je v letních měsících známa stálým a slunečným počasím s minimem srážek. Předpověď počasí pro nejbližších 10 dní můžete zhlédnout na stránkách počasí Brela.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací