Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bečiči > Hotely Bečiči

Hotely Bečiči

Autobusová doprava do Černé Hory

Hotely v Bečiči

Bečiči je klidnějším letoviskem nedaleko turistického centra Budvy. Do sousední Budvy je možné dojít po pobřežní promenádě, která Vás dovede do víru zábavy budvanské promenády, jež je obklopena spoustou restaurací, diskoték a stánků se suvenýry. Dorazit po ní můžete až do starého města Budvy.

Velkým lákadlem Bečiči je 1800 m dlouhá pláž pokrytá hrubším pískem a drobnými oblázky při vstupu do moře, jež je vcelku pozvolný a není tak problémem ani pro rodiny s dětmi.

Hotely v Bečiči jsou velmi luxusní a uspokojí nároky i té nejnáročnější klientely. V rámci FIRST, příp. LAST MINUTE nabídek můžete pobyt v těchto hotelech pořídit s velkou slevou! V ceně všech hotelů je již započítáno také stravování a to formou polopenze či all inclusive! K hotelům v Bečiči pro Vás můžeme zajistit autobusovou i leteckou přepravu. 

Zhlédněte také naši nabídku apartmánů v Bečiči, příp. sousední Budvě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si hotely v Bečiči

Hotel Splendid and Spa Resort***** Černá Hora - Bečiči

Termíny a ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání. Moderní a velmi luxusní hotel se nachází v centru Bečiči, je snadno dostupný z Jadranské magistrály a př... WiFiKlimatizacePlážTelevizeStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Hotel Splendid and Spa Resort*****

Ceník

Hotel Montenegro Beach Resort**** Černá Hora - Bečiči

Hotel se nachází přímo v centru Bečiči a je jedním z nejmodernějších a nejkvalitnějších hotelů na pobřeží Černé Hory. V ceně 2 je zahrnuto stravování... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Hotel Montenegro Beach Resort****First Minute až 10%

Délka pobytu: 7 nocíDoprava: vlastní Cena od: 8.991,-Kč

Ceník