Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Baška Voda > Hotely Baška Voda

Baška Voda - hotely

Hotely Baška Voda

Hotely Baška Voda na Makarské riviéře mají svoji dlouholetou tradici a proto jsou jedny z nejvyhledávanějších hotelů v Chorvatsku.
My jsme pro Vás připravili speciální cenovou nabídku hotelů na Bašce Vodě, z nichž bychom Vám jednoznačně nejdříve doporučili nový hotel Palloma s bazénem, který je umístěn v centru Bašky Vody. Jedná se o nově vybudovaný hotel, který je cenově dostupný většině klientely, hladající levné ubytování hotelového typu. Hotely Baška Voda bývají velmi brzo zaplněné, proto doporučujeme objednávat co nejdříve.

Pokoje, studia i apartmány na hotelech Baška Voda jsou dvou až čtyřlůžkové, vzdálené od 100 do 200 m od pláže. Pro klienty cestující autem je vždy k dispozici bezplatné parkoviště v areálu hotelu. Nabízené hotely jsou střední až luxusní kategorie. Pokoje / apartmány jsou standardně až luxusně vybaveny novým, moderním nábytkem, sociálním zařízením SAT, LCD TV, klimatizací, minibarem a připojením k internetu. Apartmány na hotelu Palloma jsou vybaveny také minikuchyňkou se sklokeramickou varnou deskou, lednicí a základním množstvím nádobí na stolování a vaření.

Hotely Baška VodaPobyty na hotelech Baška Voda

jsou již včetně polopenze, není tedy nutné na jídlo docházet do vzdálenějších ubytovacích kapacit či restaurací. Zhlédněte tedy naši nabídku hotelů na Bašce Vodě, pokud budete potřebovat poradit, obraťte se s důvěrou na naši CK. Nabídku hotelů v Bašce Vodě budeme postupně rozšiřovat o další oblíbené a žádané hotely.
K dispozici je Vám nonstop telefonní linka nebo on-line komunikace prostřednictvím našeho webu.

Pro zpestření pobytu mohou klienti hotelů v Bašce Vodě vyrazit na některý z nabízených výletů. Vyrazit je možné na lodí výlety, noční výlety do přímořských letovisek, do jeskyní či za památkami.

Počasí v Bašce Vodě je během letních měsíců stálé s minimálním množstvím srážek. Předpověď počasí na nejbližší dny můžete zhlédnout na stránkách počasí v Bašce Vodě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací