Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Hotel Ville Oliva

Poloha na mapě: N 42,20567     E 18,94353

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Petrovac na Moru > Penziony a hotely Petrovac na Moru > Hotel Ville Oliva ****

Hotel Ville Oliva ****

WiFi Klimatizace Pláž 50 mTelevize Obchod Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Termíny a ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Hotel pavilonového typu se nachází v nejjižnější části Budvanské riviéry, v olivových hájích, zhruba 400 m od centra letoviska Petrovac na Moru a pouhých 50 m od písčito-oblázkové pláže.

Hosty jistě potěší krásný venkovní i vnitřní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, whirlpool, sauna i fitness.

Mám dotaz

Ubytování

je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a čtyřlůžkových rodinných apartmánech (1 manželské lůžko nebo 2 pevná lůžka + rozkládací gauč). Pokoje jsou umístěny v pavilonech i v hlavní budově.

Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají vlastní sociální zařízení, balkón s orientací na mořskou stranu, televizi se satelitem, Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), lednici a telefon. Moderně vybavené pokoje v hlavní budově jsou navíc vybaveny také sejfem a fénem.

Čtyřlůžkové rodinné apartmány (2+2) mají oddělenou ložnici s manželským lůžkem nebo dvěma pevnými lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem (2 lůžka), vlastní sociální zařízení, televizi se satelitem, Wi-Fi připojení k internetu (zdarma) a telefon.

Hotel je vybaven restaurací, aperitiv barem, kavárnou, recepcí, výtahem, terasou, parkovištěm a garážemi.

Parkování

ZDARMA na hotelovém parkovišti.

Sportovní vyžití

Na hotelu je hostům k dispozici vnitřní a venkovní bazén se sladkou vodou a barem, dětský bazén, sauna, whirlpool, fitness, stůl pro tolní tenis a další sportovní vyžití dle místní nabídky.

Lehátka a slunečníky u bazénu jsou pro hosty hotelu ZDARMA (v omezeném množství).

Pestrá nabídka vodních sportů je k dispozici přímo na pláži.

Doporučení

Během dovolené v Černé Hoře si vymezte alespoň dva dny na výlety a poznávání památek a krás Černé Hory, jistě nebudete litovat!

Jestliže Vás nabídka tohoto hotelu nezaujala, prohlédněte si také naši další nabídku ubytování v Petrovaci na Moru, příp. ubytování v Ulcinji.

stravování

- polopenze

Snídaně i večeře probíhají formou bufetu se salátovým bufetem.

pláže

Hotel se nachází pouhých 50 m od dlouhé oblázkovo-písčité pláže. Na pláži je k dispozici plážový servis (za poplatek) a sprchy.

V Petrovaci můžete také zavítat na oblázkovou městskou pláž přímo pod promenádou, která je lemována restauracemi, bary, kavárnami a malými obchůdky.

Klikněte na počasí v Černé Hoře, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Další informace

Přehled našich nejoblíbenějších hotelů v Černé Hoře.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.