Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na hotel Splendid v noci

Poloha na mapě: N 42,28192     E 18,86691

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bečiči > Hotely Bečiči > Hotel Splendid and Spa Resort*****

Hotel Splendid and Spa Resort*****

WiFi Klimatizace Pláž 30 mTelevize Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Termíny a ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Moderní a velmi luxusní hotel se nachází v centru Bečiči, je snadno dostupný z Jadranské magistrály a přitom se nachází přímo u 1800 m dlouhé písčité pláže. Pobřežní promenádou je spojen s turistickým centrem celé Černé Hory - Budvou.

Hotel splní i ta nejnáročnější očekávání velmi náročných klientů! Na luxusní vybavení hotelu Splendid budete po jeho návštěvě ještě dlouho vzpomínat!

Mám dotaz

Ubytování

je poskytováno v luxusních klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha a WC), balkón, SAT-TV, minibar, telefon, fén, sejf a přípojku na internet.

Hotel je vybaven několika restauracemi, plážovou restaurací, aperitiv barem, kadeřnickým a kosmetickým salónem, TV místností, WI-Fi připojením ZDARMA, výtahem, konferenčním centrem, taneční terasou a bankomatem.

Parkování

ZDARMA v hotelové garáži!

Sportovní vyžití

V hotelu je k dispozici také venkovní a vnitřní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, wellness centrum - whirlpool, sauna, masáže, solárium, finess, animace, aerobic, tenisové kurty, stolní tenis a vodní sporty.

Fitnes, sauna a whirlpool jsou taktéž ZDARMA.

Pakliže Vás hotel Splendid nezaujal, můžeme Vám nabídnout také ubytování v apartmánech Bečiči, např. Vilu More.

stravování

- polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu

pláž

- písčito-oblázková hotelová pláž s využitím výhradně hotelových lehátek a slunečníků, jež jsou hostům k dispozici zdarma.

Pláž je vzdálena pouhých 30 m od pláže vhodné i pro děti.

Na plážích jsou k dispozici sprchy.