Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na hotel Podgorka

Poloha na mapě: N 43,24017     E 17,07685

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Hotely Podgora > Hotel Podgorka**

Hotel Podgorka**

Pláž přímo u plážeTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Známý hotel se nachází v samém centru letoviska Podgora, přímo u krásné oblázkové pláže.

Hosté, kteří hotel Podgorka navštěvují pravidelně oceňují zejména nádherný výhled na moře a ostrovy, panorama masivního pohoří Biokovo v pozadí hotelu a vynikající stravu podávanou přímo na hotelu.

Letovisko Podgora nabízí řadu stylových retaurací, barů, obchůdků, pekáren, směnáren i možnost řady fakultativních výletů do okolí. V letovisku najdete také turistické centrum, poštu i bankomaty. Podgora je tedy místem, které můžeme doporučit všem, kteří vyhledávají rušnější letovisko se spoustou zábavy i sportovního vyžití.

Mám dotaz

ubytování

Hotel nabízí ubytování v účelně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, balkón nebo terasu, jež je od ložnice oddělena posuvnými skleněnými dveřmi, zakončenou francouzským oknem. Pokoje jsou orientovány směrem na park.

Pokoje s výhledem na moře jsou na vyžádání (za příplatek).

Ve všech pokojích je dále k dispozici televize a telefon.

Parkování

je možné na vymezeném parkovišti za poplatek 50 HRK/den (platba na místě).

Restaurace a obchody v Podgoře

Mezi nejznámější restaurace v Podgoře patří Obala, Roko a Klemič. Podél promenády najdete stánky s různými upomínkovými předměty a občerstvením. V Podgoře dále najdete několik obchodů, masnu nebo tržnici s ovocem a zeleninou či rybami. Stravování v Podgoře je na vysoké úrovni, ceny jen mírně převyšují naše, porce jsou více než dostačující. Milovníci hamburgerů a jiných pochutin mohou navštívit několik pizzerií i rychlé občerstvení.

Zábava a sportovní vyžití

Podgora nabízí také výborné podmínky pro vodní sporty. Navštívit můžete např. školu windsurfingu, jít na jachting, vodní lyžování či potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Přehled našich nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku. Velmi oblíbené je také např. ubytování Tučepi.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Polopenze - zahrnuta v ceně pobytu.

Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Restaurace se pyšní výtečnou kuchyní!

Možnost přikoupení obědů v restauraci Riva za cenu 1.750,- Kč/os./týden.

Pláže

Krásnou oblázkovou pláž najdete přímo před hotelem. Lehátka se slunečníky a vodní sporty jsou na pláži za poplatek.

Pláž se dále táhne přes celou délku Podgory. Tvoří ji drobné oblázky i písek. Lemovaná je zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku.

Hlavní oblázková pláž končí za přístavem, zde naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Slevy:

 • dítě do 10-ti let ubytované na přistýlce - ZDARMA (povinný poplatek pouhých 250,- Kč)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • 7x polopenzi
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • obědy (možnost přikoupení v restauraci Riva)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání)
 • pokoj s výhledem na moře - příplatek 960,- Kč/os./týden
 • pobytovou taxu

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.