Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Poloha na mapě: N 43,23678     E 17,07709

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Hotely Podgora > Hotel Medora Beach

Hotel Medora Beach

WiFi Klimatizace Pláž 10 mTelevize Obchod Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava

Hotel okouzluje hosty nádherným výhledem na křišťálově čisté moře a svojí polohou jen pár kroků od krásné pláže letoviska Podgora. Podél promenády najdete řadu obchodů, obchůdků se suvenýry a restaurací.

Hotel Medora Beach má dva venkovní vyhřívané bazény se sluneční terasou, lehátky a slunečníky - pro dospělé i pro děti. Hosté mohou využít zapůjčení hotelových ručníků.

Hosty láká také moderní wellness centrum s hydromasáží, saunami i parní lázní a fitness centrum.

Mám dotaz

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování ve dvou až třílůžkových luxusně zařízených pokojích s nádherným výhledem na moře či letovisko.

  • Dvoulůžkový pokoj s balkónem (výhledem na město) – na pokoji je k dispozici klimatizace, Wi-Fi připojení k internetu, vlastní sociální zařízení, toaletní potřeby, SAT-TV, minibar, konvice (zdarma káva a čajové sáčky), telefon, fén, rádio, trezor s vnitřní zásuvkou pro laptop nebo smartphone, balkón s venkovním posezením.
  • Komfortní dvoulůžkový pokoj s balkonem (výhled na moře) - s možností 1. přistýlky pro třetí dospělou osobu nebo dítě - k dispozici je klimatizace, Wi-Fi připojení k internetu, vlastní sociální zařízení, toaletní potřeby, SAT-TV, minibar, konvice (zdarma káva a čajové sáčky), telefon, fén, rádio, trezor s vnitřní zásuvkou pro laptop nebo smartphone a balkón s venkovním posezením.
  • Dvoulůžkový pokoj typu Superior (nadstandardním balkón 10 m2 s lehátky) a menší balkón s výhledem na moře - v pokoji je možnost přistýlky pro třetí osobu nebo dítě - k dispozici je klimatizace, Wi-Fi připojení k internetu, vlastní sociální zařízení, toaletní potřeby, SAT-TV, minibar, konvice (zdarma káva a čajové sáčky), telefon, fén, rádio, trezor s vnitřní zásuvkou pro laptop nebo smartphone. Na balkóně je venkovní posezením.

Parkování

je možné zajistit za příplatek v blízkosti hotelu.

Animační programy a vyžití pro děti

Hotel nabízí bohatý denní animační program, herny pro děti a mini klub. V hotelu je k dispozici také dětské venkovní hřiště s nejmodernějším vybavením dětských hřišť. Pro větší děti hotel nabízí řadu zábavných aktivit, jako je kresba a malba, talent show, mini disco, karaoke nebo sportovní hry. Za příplatek je možné využít službu hlídání dětí.

Restaurace a obchody v Podgoře

V letovisku Podgora naleznete několik obchodů, dostatečně zásobených potravinami, nápoji i drogerií. Mimo jiné můžete nakupovat v masně nebo tržnici s ovocem a zeleninou či rybami. Stravování v Podgoře je na vysoké úrovni, ceny jen míreně převyšují naše, porce jsou více než dostačující. Milovníci hamburgerů a jiných pochutin mohou navštívit několik pizzerií i rychlé občerstvení. Mezi nejznámější restaurace v Podgoře patří Obala, Roko a Klemič. Podél promenády najdete stánky s různými upomínkovými předměty a občerstvením. V sezóně jsou v nabídce i české a slovenské noviny.

Zábava a sportovní vyžití

V Podgoře naleznete výborné podmínky pro vodní sporty. V nabídce je škola windsurfingu, jachting, vodní lyžování, potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. V hotelu Mediteran a na terase hotelu Podgorka je možno si každý večer poslechnout živou hudbu či si  zatančit. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

STRAVOVÁNÍ

V hotelové restauraci se podává snídaně a večeře formou bufetu, lobby nabízí bar s terasou, kde si hosté mohou vychutnat krásný výhled na moře.

Pro osvěžení je ideální bar u bazénu, případně koktejlový bar Indigo přímo na pláži před hotelem, kde si večer můžete užít zábavní program s živou hudbou

Lehký oběd si můžete dát v bistro TASTE na pláži.

pláže

Hotel se nachází přímo u pláže, kde si můžete pronajmout lehátka, odpočívadla a slunečníky za poplatek. K dispozici jsou zde sprchy i převlékárny.

Přes celou délku Podgory se rozkládá krásná pláž. Tvoří ji drobné oblázky i písek. Lemovaná je zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku. Hlavní oblázková pláž končí za přístavem, zde naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Sport a relaxace

Ve wellness centru najdete bohatý výběr masáží a procedur, hydromasáž ve vířivém bazénu, finskou nebo infračervenou saunu, parní lázeň i kosmetické procedury.

Hotel nabízí také mnoho sportovních a rekreačních aktivit v moderním fitness centru, můžete vyzkoušet např. pilates, jógu nebo aqua aerobik.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Přehled našich nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku.

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.