Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na hotel Croatia Sydney a vedle stojící vilu Mária, Mimice

Poloha na mapě: N 43,40491     E 16,80541

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Mimice > Hotely Mimice > Hotel Croatia Sydney

Hotel Croatia Sydney

WiFi Klimatizace Pláž 150 mTelevize Obchod 100 mStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Pro sezónu 2019 není hotel v nabídce.

Jedná se o menší, velmi příjemný hotýlek střední kategorie rodinného typu s příznivou polohou a především s překrásným výhledem na moře. Na některých pokojích vidíte moře i ze své postele!

Hotel Croatia Sydney najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice. Je umístěn na menším kopci pod silnicí, zhruba 150 metrů od pláže. Příjemnou cestou sejdete po 3 minutách chůze k moři, přímo na hlavní městskou pláž. Pohled ze všech balkónů je orientován na moře, kde v dáli vidíte ostrov Brač i pobřeží Makarské riviéry. V nejbližším okolí najdete obchod s potravinami a zeleninou, poštu a pizzerii. Ubytování Mimice, to je jedinečný pobyt v krásné krajině, panensky zachovalém přírodním prostředí, u křišťálově čistého moře pod slunným nebem - to vše Vás zve k návštěvě tohoto hotelu. Neváhejte!

Mám dotazVizualizace

Ubytování

pokoj v hotelu Croatia Sydney, MimiceV hotelu se nachází dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, které jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV a vlastní minichladničkou. Každý pokoj má balkón s kouzelným výhledem na moře, kde můžete odpočívat a pozorovat okouzlující blankytné moře, záliv v Mimicích, pobřeží Makarské riviéry a protější ostrov Brač a Hvar.

AKCE: 2. dítě - ubytování ZDARMA! V nabídce mimosobotní termíny!

Na každém pokoji obdrží klient přednabitou kartu na klimatizaci na 40 hodin/týdně. V případě požadavku lze kartu na místě dobít na více hodin (platba majiteli hotelu).

V horním patře hotelu je prosklená a prostorná restaurace s barem a billiárem, atmosféru zpříjemňuje reprodukovaná hudba. Před vstupem do hotelu je venkovní zahrádka s příjemným posezením a grilem. Nejkrásnější částí hotelu je prosklený salonek (určených pro stravování ubytovaných hostů) s úchvatným výhledem a dvěma přilehlými balkony, na kterých můžete posedět do pozdních nočních hodin. Restaurace, bar i salonek jsou také klimatizovány.
Horní část restaurace se využívá k posezení při příjemné živé chorvatské muzice. Můžete přitom ochutnat výborná vína z Mimic či mořské speciality, které Vám profesionálně připraví hotelová restaurace.

Wi-Fi připojení je k dispozici na hotelu ZDARMA!!

Virtuální prohlídka hotelu Croatia Sydney v Mimicích a okolí - [ZDE] si můžete prohlédnout interiéry hotelu a jeho blízké okolí

Parkování

Je zajištěno v hotelové garáži za poplatek 500,- Kč/1 auto/týden, v případě zaplnění na venkovním hotelovém parkovišti zdarma.

Pes povolen

Umožněn pobyt se psem malého plemena. Poplatek 250,- Kč/den.

Výlety do okolí Mimic

Podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z Mimice najdete na stránce výlety v Chorvatsku. Po celou letní sezónu bude na Omišské riviéře v Mimice k dispozici minibus, který bude pořádat každý den různé výlety do okolí a zajišťovat přepravu umožňující návštěvu letovisek v nejbližším okolí - např. k návštěvě večerního Omiše či Bašky Vody (vhodné zejména pro hosty, kteří přijeli autobusovou dopravou). Další informace se dozvíte při informativní schůzce od naší delegátky.

Jestliže je požadovaný termín na tomto hotelu již obsazený, můžete zhlédnout také nabídku Vily Mária.

Přehled našich nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Video - hotel Sydney

Stravování

Polopenze je již zahrnuta v ceně, je možné si přiobjednat obědy za cenu 1.860,- Kč/os./týden. Snídaně jsou formou švédských stolů, večeře výběrem ze tří menu, které obsahuje polévku, hlavní jídlo a dezert nebo salát. Na přání Vám připravíme také dietní či bezmasá jídla. Nápoje se platí zvlášť.
Ochutnat můžete také výborná sudová dalmátská vína.
Po celou dobu pobytu se Vám bude věnovat s maximální péčí vstřícností chorvatský personál.

Pláže v Mimicích

Přímo pod hotelem je poměrně veliká a udržovaná oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře. Pokud se vydáte po této pláži jižním směrem, přijdete po 5-ti minutách na druhou - přírodní pláž v Mimicích, která je méně "zalidněná". Borový porost sahá až k oběma plážím. Vzhledem k poměrně prostorným a pozvolně se svažujícím plážím a dobrým přístupem od hotelu jsou Mimice a zejména toto pobytové místo vhodné jak pro rodiny s malými dětmi tak i pro seniory.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Vizualizace

Slevy:

 • dítě do 3 let zdarma
 • dítě do 12 let ubytované se dvěma platícími osobami sleva 50% z ubytování
 • 2. dítě do 12 let ubytované se dvěma platícími osobami pobyt ZDARMA - hradí pouze polopenzi (platí pro čtyřlůžkový pokoj)
 • osoba na přistýlce: pobyt ZDARMA, platí se pouze polopenze v hodnotě 2.350,- Kč
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování v hotelu/os.
 • 7x polopenzi/os.
 • klimatizaci 40 hodin/týdně
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • Wi-Fi připojení
 • denní úklid (dle přání klienta po domluvě s delegátem)

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • pobytové taxy 1,5 Eur/os./den, děti do 12ti let taxu neplatí a od 12ti do 18ti platí 0,7 Eur/den - platba na místě

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.