Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Dovolená Tučepi - pohled na dům

Poloha na mapě: N 43,26346     E 17,06053

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Tučepi > Hotely Tučepi > Hotel Anastasis

Hotel Anastasis

WiFi Klimatizace Pláž 250 metrůTelevize Stravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava

Hotel Anastasis pro letošní rok není v nabídce.

Nabídnout Vám můžeme luxusní ubytování ve vile Tihana, které se nachází v klidné části letoviska Tučepi, cca 5-6 minut chůze od moře.

V Tučepech nabízíme ještě ubytování ve vile Marin a vile Marina, které jsou cca 200 m od moře.

Mám dotaz

Hotel Anastatis najdete ve svahu, asi 250 m od centra - nad magistrálou na velmi klidném místě s krásným výhledem na celé Tučepi.
Hotel je nově rekonstruovaný, moderně, účelně a vkusně vybavený. Před hotelem je venkovní terasa s posezením a grilem. Můžete také zdarma využívat dva počítače a play station ve vstupní hale hotelu.

Uvnitř hotelu je bazén se sladkou vodou, sauna, posilovna - vše opět zdarma. V Tučepi si dále můžete zahrát tenis a vyžít se při různorodých vodních sportech, nabídka všech vodních atrakcí je opravdu velmi bohatá. Večerní procházky po 4 km dlouhé promenádě jsou oblíbenou činností téměř všech klientů. Zastavit se přitom můžete v desítkách kvalitních místních restaurací, barech a stánků s občertvením nebo drobnými upomínkovými předměty.
Na pláž a do centra se dostanete po 4 - 5-ti minutách pěšky, jdete přitom část cesty olivovým hájem a přes místní komunikaci.

Ubytování

Hotely Tučepi - AnastasisHotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, sprchou, WC, balkonem nebo terasou s výhledem na moře a televizí.

Parkování

Pro všechny klienty, cestující vlastním autem je v sousedství hotelu vyhrazeno parkovací místo - bez příplatku.

Výlety

Díky výhodné poloze se z Tučepi dostanete do všech zajímavých míst v okolí rychle a pohodlně. Delegátka Vám nabídne spoustu krásných výletů, ať už lodních nebo mikrobusem, od Splitu až po Dubrovník. Daleko to není ani do Bosny, kde jsou žádané výlety do Medugorje, Mostaru, na červené a modré jezero nebo vodopády Kravica. Více na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Hotel Anastasis, TučepiTučepi je právem považováno za jedno z nejhezčích a nejoblíbenějších letovisek v Dalmácii. Nabízí úchvatnou scenérii při pohledu na pohoří Biokovo, rozlehlé, široké a částečně zastíněné pláže, azurově modrou a křišťálově čistou vodu.
Ubytování v destinaci Tučepi můžeme doporučit i náročným klientům.

Dovolená v letovisku Tučepi ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek a touhu se do těchto míst vracet i v následujících letech. Tučepi jsou malým turistickým rájem.

Pokud Vás tato nabídka nazaujala, můžeme Vám nabídnout další ubytování v Tučepi, které se svou kvalitou plně vyrovná ubytování v hotelu - luxusně vybavené apartmány Vila Tihana.

Stravování

polopenze již započítaná v ceně.

Snídaně - formou bufetu.
Večeře - výběr ze 3 druhů jídel, salátový bufet a dezert.
K večeři je zdarma nápoj (2 dcl piva, vína nebo džusu).

Pláže

V Tučepi naleznete pláže dvě. Severní a Jižní pláž patří mezi nejhezčí i nejdelší pláže Makarské riviéry. Pláže jsou dobře udržované, prostorné. Tvoří je menší oblázky přecházející v písek a lemují nádherné borovice. Přístup do moře je pozvolný, což vyhovuje malým dětem i seniorům. Celková délka pláží se pohybuje kolem 3 km. Díky jejich délce a rozsahu nebývají zalidněné ani v hlavní sezóně, podobně jako v přilehlých letoviscích. Tučepi jsou všeobecně považovány za jednu z nejkvalitnějších turistických destinací. Jistě k tomu přispívá azurově modré a čisté moře, palmy, borovice, přírodní pláže i prostorná promenáda s nabídkou rozličných služeb. Více informací o počasí získáte kliknutím na tento odkaz.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled nejoblíbenějších hotelů v Chorvatsku.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.