Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Černá Hora > Dovolená Ulcinj

Dovolená Ulcinj

Připravili jsme pro Vás lákavou nabídku dovolené s dětmi ZDARMA.

Autobusová doprava do Černé Hory

Dovolená v Ulcinji

Pouhých 16 km od hranic s Albánií se nachází oblíbené letovisko Ulcinj. Je to 2500 let staré bývalé pirátské město, sídlo piráta Uliče Aliji, jež se svými kumpány pořádal loupežné výpravy po jižním Jadranu až na ostrov Korfu a k deltě řeky Neretvy.

Nynější Ulcinj je jedním z největších turistických center Černé Hory a to především díky 13 km dlouhé písčité pláži pokryté tmavým pískem s blahodárnými léčebnými účinky, díky čemuž láká na dovolenou v Ulcinji tisíce turistů. Ozdravné pobyty na ulcinjské pláži jsou doporučovány především revmatikům a osobám s nemocemi pohybového ústrojí. Vzhledem k pozvolému vstupu do moře je Velika plaža v Ulcinji vhodná také pro rodiny s malými dětmi, seniory a díky bohaté nabídce sportovního vyžití také pro aktivně založené jedince. Oblíbený je zde především windsurfing.

Během dovolené v Ulcinji rozhodně neopomeňte navštívit staré město Ulcinj, které v dávných letech sloužívalo jako obrana před nepřáteli. Do "starého gradu" můžete vstoupit dvěma branami a navštívit zde nejednu historickou památku.

Můžete také využít bohaté nabídky výletů po okolí i celé Černé Hoře. V nabídce jsou např.

  • Kaňony - Morača a Tara (40 EUR)
  • Rafting na řece Tara se snídaní a obědem (65 EUR)
  • Skadarsko jezero včetně výletu lodí se snídaní a obědem (35 EUR)
  • Historická města - Cetinje, Kotor, Budva (35 EUR)
  • Klášter Ostrog, Vasenja (30 EUR)
  • Trebinje (40 EUR)

Dále můžete vyrazit také na výlety do Albánie, Boky Kotorské (lodí) či na jiné lodní výlety a fish pikniky.

Ubytování v Ulcinji poskytujeme v apartmánech, penzionech i hotelech. Doporučit Vám můžeme především penzion Aksa a apartmány Arijan.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Ulcinji

Apartmány Vila Arijan Černá Hora - Ulcinj

Nově postavená vila s výbornou polohou, pouhých 250 m od písčité pláže v Ulcinji (Velika plaža). Ulcinj je ideálním místem pro všechny rodiny s dětmi... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Arijan

Ceník

Penzion Aksa Černá Hora - Ulcinj

Penzion je umístěn v klidnější části Ulcinje pouhých 150 m od písčité pláže zvané Velika Plaža v první linii penzionů a hotelů.  Velika plaža j... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaPenzion Aksa

Ceník