Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > MAGAZÍN > Dovolená u moře s dětmi

Dovolená u moře s dětmi

Sladkovodní bazény u Villy Fis

Jezdíte rádi k moři a máte obavu z toho, že již kvůli malým dětem k moři nebudete moci? Nemějte strach a bez obav k moři do Chorvatska vyrazte i s malými dětmi. Přinášíme Vám několik rad a tipů, kde si to se svými malými přírůstky nejvíce užijete a kde si i děti samotné užijí nejvíce zábavy.

Dovolená u moře s dětmi

Rodiny s dětmi, nejen těmi malými, rády nevštěvují především letoviska Omiš a Orebič, kde jsou krásné písečné pláže. Letovisko Omiš se nachází ve Střední Dalmácii na Omišskké riviéře a písečné pláže zde vznikly postupným naplavováním písku z řeky Cetiny. V této oblasti se nachází nejoblíbenější ubytovací kapacity z naší nabídky. Především jde o tyto apartmánové domy:

Dalším letoviskem, kde se písečná pláž nachází, je již zmíněný Orebič. Letovisko Orebič leží v Jižní Dalmácii na jihozápadě poloostrova Pelješac. V tomto nádherném sluncem prosluněném letovisku nabízíme ubytování v apartmánové Vile Lidija.

Prohlédněte si také naši nabídku dovolené s dětmi ZDARMA.

Dětské hřiště v PodgořeI ostatní námi nabízená letoviska ovšem mají dětem co nabídnout. Zde jsou k dispozici převážně oblázkové pláže, které mají, stejně jako ty písečné, pozvolný vstup do moře. Bohaté možnosti vyžití nabízejí např. letoviska Baška Voda, Tučepi i Podgora. V Tučepích se nacházejí podél promenády mnohá dětská hřiště a atrakce, které Vaše ratolesti zajisté uvítají s úsměvem na rtech. V tomto velmi oblíbeném letovisku Vás můžeme ubytovat v apartmánech Vila Marin, Vila Marina nebo Vila Tihana.

Sousední Podgora má také co nabídnout - bylo zde vybudováno nové dětské hřiště, které můžete s Vašimi dětmi navštívit cestou na pláž. I zde poskytujeme možnost ubytování ve dvou apartmánových domech, a to Vila Sonja a Vila Swiss.

Vzhledem k tomu, že pláže v námi vybraných letoviscích mají pozvolný vstup do moře, můžete dovolenou u moře s dětmi strávit v kterémkoli z nich.

Stojí za zhlédnutí

Dovolená s dětmi ZDARMA

Dovolená s dětmi ZDARMA

Nabídka letní dovolené s dětmi nebyla nikdy výhodnější! Hned na několika našich ubytovacích kapacitách nově nabízíme akci "dítě ZDARMA". Dovolenou s dětmi zdarma si užijete např. v chorvatských Mimi...

Dovolená s dětmi ZDARMA