Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Tučepi

Dovolená Tučepi

dovolená v Tučepi

Tučepi jsou pravým srdcem Dalmácie (Webkamera Tučepi).

Obec a oblíbené přímořské letovisko Tučepi leží asi 3 km jižně od Makarské a vyniká mimořádně bohatou vegetací.
Toto oblíbené městečko se nachází se pod srázy pohoří Biokova a patří spolu s Brelou mezi nejznámější střediska Makarské riviéry. Tučepi byly již v antických dobách cílem všech, kteří si přáli najít v neposkvrněné přírodě ztracený klid, uvolnění a bezstarostnost. V padesátých letech navštívil Tučepi Jean Cocteau, Alberto Moravia, Dellie Scalle a Jean Marais.
Nádherné oblázkové pláže se rozprostírají v délce více jak 3 km. Díky tomu je dovolená v Tučepi oblíbenou volbou především rodin s dětmi.

Návštěvníci letoviska Tučepi si tak mohou při letní dovolené užít koupání a odpočinku na  sluncem vyhřátých širokých oblázkových plážích, nebo si mohou vybrat z pestré nabídky vodních sportů Dovolená Tučepi(půjčovny surfů, šlapadel, vodních skútrů, vodních lyží apod.) a v neposlední řadě mají možnost ochutnat zdejší kuchyni, či si jen tak posedět v jedné z mnoha místních kaváren, restaurací, barů a pizzerií. Tučepi si díky své široké nabídce získaly velkou oblíbenost a patří k jedněm z nejžádanějších středisek Jadranu.

Během dovolené můžete zavítat do nedalekého letoviska Makarska a to jak pěšky, tak i autobusem nebo vlastním vozem. Časy odjezdů a ceny místní autobusové dopravy najdete ZDE.

Dovolená Tučepi - hotel či apartmán?

Dovolená v TučepíchVýběr typu ubytování je zásadní otázkou při plánování dovolené. Tučepi nabízí v hojné míře jednak apartmány ve standardní, ale také luxusní úrovni, hotely pak všech kategorií. Apartmány zvolí většinou klienti, kteří si při dovolené sami připravují jídlo nebo početnější skupinky, které hledají možnost večerního posezení na venkovní terase s možností grilování. Hotelová klientela vyhledává při dovolené komfort a kvalitní služby se vším všudy. Tučepi jsou v tomto směru připravené splnit jakékoli požadavky, aby se Vaše dovolená v Tučepi stala nezapomenutelným a příjemným zážitkem.

Za zhlédnutí ale určitě bude stát také naše stránka dovolená v Podgoře. Toto letovisko je těsným sousedem Tučep a možná zde najdete to pravé, co jste hledali. Doporučujeme také ubytování Promajna.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Tučepi

Apartmány Vila Tihana Makarská riviéra - Tučepi

Vila Tihana je ideální volbou pro náročnější klientelu všech věkových kategorií. Za velmi příznivé ceny nabízí komfortní až luxusní ubytování v mode... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Tihana

Ceník

Apartmány Vila Marin Makarská riviéra - Tučepi

Moderní a velmi příjemné ubytování v Tučepi za lákavou cenu - to je ubytování na Vile Marin. Tato apartmánová vila je moderně a účelně zařízena - kat... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Marin

Ceník

Apartmány Vila Marina Makarská riviéra - Tučepi

Vila Marina je ideální volbou pro klienty, kteří hledají klidné pobytové místo a kvalitní ubytování za příjemnou cenu .Vila Marina je umístěna v klid... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Marina

Ceník