Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Černá Hora > Dovolená Sutomore

Dovolená v Sutomore

dovolená Sutomore

Na Barské riviéře, jen pár kilometrů od Baru, se nachází oblíbené letovisko Sutomore, ve kterém je soustředěna většina ubytovacích kapacit z Barské riviéry. Sutomore i jeho okolí nabízí jedinečné podmínky pro strávení pohodové dovolené. Klenotem letoviska jsou písčité pláže, které jsou lákadlem pro turisty.

Nádherné pláže ovšem najdete také v okolí letoviska. V rámci některého z lodních výletů, které můžete během dovolené v Sutomore absolvovat, příp. lodí z letoviska Čanj (cca 7 km od Sutomore) doporučujeme navštívit Kraljičinu plažu. Plavba Čanj > Kraljičina plaža trvá cca 5 minut a vyjde Vás na 2 EUR / os. (za oba směry). Křišťálově čistá voda i nepřelidněnost zdejší pláže dělají z tohoto místa ráj na zemi, ideální pro relaxaci a odpočinek od starostí.

Samotné letovisko Sutomore zaznamenalo v posledních 40 letech velký rozmach a z tehdy bezvýznamné osady vyrostlo vyhledávané letovisko. V okolí letoviska si na své přijdou též milovníci historie. Navštívit mohou starobylý kostelík sv. Tekly, ve kterém se nachází jak katolický, tak  pravoslavný oltář, dále za zmínku stojí benátská pevnost Haj-Nehaj z 15. stol. a rovněž zříceniny turecké pevnosti Golobrdo, které se nachází na stejnojmenném kopci přímo u Sutomore. Od obou pevností je nádherný výhled. Dovolená v Sutomore je tak ideálním místem nejen pro relax na pláži, ale také pro poznávání okolí a historie.

Dovolená v Sutomore nabízí také bohatý společenský život, jehož centrem je promenáda. Více než kilometr dlouhá promenáda táhnoucí se podíl pláže vybízí k posezení v kavárnách, restauracích, barech či jiných zábavních podnicích. Za diskotékou či tanečními večery s živou hudbou je možné vyrazit na terasy místních hotelů.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Sutomore

Hotel Barcelona Černá Hora - Sutomore

Hotel Vila Barcelona () se nachází přímo na dlouhé písčité pláži letoviska Sutomore a nabízí okouzlující výhled na pláž i moře. Poloha vily vybízí k ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Hotel Barcelona

Ceník