Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Staniči

Staniči - dovolená

dovolená staniči

Letovisko Staniči je menší a oblíbenou destinací v oblasti Omišské riviéry. Najdete jej asi 5 km jižním směrem od známého města Omiš.
Do podvědomí se zapsalo především díky známému hotelu Ruskamen, nyní Saggita. Tento hotel je v provozu již několik desítek roků, pořádají se zde různé hudební produkce místních i zahraničních hudebníků. V jeho okolí najdete klidné a nepřelidněné pláže i malá přírodní zákoutí. Ve Staniči je možné navštívit několik kvalitních restaurací i kaváren, půjčovnu silničních skůtrů, směnárnu, obchody s potravinami, ovocen a zeleninou.

Většina ubytovacích kapacit je umístěna v kopci, který ovšem nabízí krásný výhled nejen na členité přírodní pláže ale také na protější ostrov Brač. Dovolenou ve Staniči tak můžeme doporučit fyzicky zdatnějším turistům vyhledávajícím pobyt na klidných místech v těsném spojení s přírodou. Na našem webu najdete také přehled autokempů v Chorvatsku. Stránku postupně doplňujeme o další žádané autokempy. Pokud uřednostňujete penziony v Chorvatsku, taktéž najdete u nás podrobné informace na příslušné stránce. Dovolená Staniči

Pláž ve Staniči

Na hlavní pláži ve Staniči jsou k dispozici také půjčovny vodních skůtrů, lodí i šlapadel. Nechybí zde ani kavárny a sezónní plážové bary. Tuto oblast můžeme doporučit klientům, vyhledávající klidné a poměrně laciné místo k pobytu se základními službami. V této oblasti můžete strávit dovolenou na apartmánovém domě Vila Katarina nebo se ubytovat v krásném autocampu Danijel.

Jestliže neradi dlouho cestujete, pak můžete vybírat z nabídky dovolené v severní Dalmácii. Cesta se Vám tak zkrátí o několik hodin.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací