Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená na chorvatských ostrovech > Dovolená ostrov Pag > Dovolená Novalja

Dovolená Novalja

Letovisko Novalja se nachází v severní Dalmácii na ostrově Pag. Město Novalja se nachází v severní části ostrova a má výhled na otevřené moře. Vzdálenost od trajektu Žigljenu je 7 km.

Dovolená v Novalji

Letovisko se postupně stává hitem, také díky krásné pláži Zrće, kde je vstup za poplatek. Nachází se v Pašském zálivu a je tvořena drobnými oblázky. Písečná pláž je Planjka-Trinčel. U pláže Zrće působí kluby Aquarius, Comoco, Kalypso a Papaya a střídají se zde různí interpreti s taneční hudbou. Hudební festivaly zde mají velkou návštěvnost. Letovisko je tedy vhodnější spíše pro mladší klientelu. Stala se pro mladší generaci číslo jedna v Chorvatsku. Nejnavštěvovanější je klub Aquarius, kde je restaurace, dva bary, bazén, relaxing room, svatební kaple pro pseudoobřad pro krátkodobé partnerské svazky. Program trvá většinou do noci někdy i do rána a klient, který odchází jako poslední, má zdarma veškerou konzumaci. Turisté Novalju nazývají chorvatskou Ibizou nebo Costa Bravou. Neustále se zde něco děje od animačních programů ve dne po protančené noci. Nejvíce zábavy si užijete na již zmiňované pláži Zrće. Dále je moc pěkná pláž Staško, babe, Vrtič, Caska a Braničevica.

Kromě diskoték a animačních programů se můžete podívat do centra, kde je promenáda se spoustou obchodů, restaurací, kaváren a mnoho dalšího. Nebo se vypravit na výlet do okolí např. do národního parku Kornati, Krka, Paklenica nebo chráněné přírodní oblasti Velebit a Telasčica.
Nebo lodní výlety na ostrovy Rab, Lošinj, Silba a Olib.

Osada Stará Novalja se nachází přibližně 6 km od Novalji. Středisko je velmi klidné a tedy ideální i pro rodiny s dětmi, starší spoluobčany nebo prostě pro klienty vyhledávající klid a relax.

13.června je den Sv. Antona, což je patron města, takže se zde slaví také den města Novalja. Propukají zde v tento den bujaré oslavy.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Novalji

Apartmány Vila Angelina Ostrov Pag - Novalja

Vila Angelina se nachází pouze 5 minut chůze (cca 300 metrů) od centra města Novalja. Tato vila je moderně a funkčně zařízena a vybavena vším potřeb... WiFiPlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Angelina

Ceník