Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Mimice

Dovolená Mimice

dovolená v mimicích

Městečko Mimice se nachází na pomezí Omišské a Makarské riviéry.
Najdete je 10 km jižně od Omiše a přibližně 23 km severně od Makarské. Městečko Mimice jsou staré více jak 3 století a svým rázem připomínají nejvíce rybářskou osadu. Jižní část města je bohatá na historické památky. Silnice je rozděluje na dvě části.

Dovolenou v Mimicích doporučujeme klientům, hledající přírodní, klidné a méně obsazené letovisko se základními službami. Cenově je toto středisko na velmi přijatelné úrovni.

Mimice mají dvě krásné pláže s malými oblázky, na kterých se můžete občerstvit v menších restauracích a barech. Hlavní městská pláž je přímo pod hotelem Croatia Sydney, pokud se vydáte kolem malého městského přístavu jižním směrem, přijdete po několika minutách na druhou, přírodní pláž, obklopenou zelení.  Vyberte si z naší nabídky ubytování Mimice.

Vše doplňuje scenérie Dinárských hor na obzoru.

Dovolená v Mimicích

Při dovolené v Mimicích

si můžete pobyt zpestřit procházkou v historické části Mimic, ale také zažít noční zábavu v nedalekém Omiši nebo Bašce Vodě, vzdálené asi 15 minut jízdy.

Počátek turismu v Mimicích spadá již do roku 1927. Letovisko proslavily především dvě pláže s bílými písčitými břehy. Oblázkové a zvolna se svažující pláže, borové háje a především azurově průzračné Dovolená v Mimicíchmoře slibují nezapomenutelnou dovolenou v Mimicích, zejména pro milovníky přírody ale i rodiny s dětmi. Letovisko je umístěno v kopci, ale přístup ke všem ubytovacícm kapacitám je bezproblémový pro zdatnější klientelu.

V Mimicích mimo jiné najdete obchod, prodej zeleniny, restauraci, pizzerii, café bary i poštu. Ná stránce dovolená Omiš najdete spoustu informací z tohoto blízkého letoviska a doporučení dalších ubytovacích kapacit.

V naší fotogalerii z Mimic najdete spoustu autentických fotografií z obou pláží v Mimicích i ubytovacích kapacit.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Mimicích

Hotel Croatia Sydney Omišská riviéra - Mimice

Pro sezónu 2019 není hotel v nabídce. Jedná se o menší, velmi příjemný hotýlek střední kategorie rodinného typu s příznivou polohou a především s pře... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaHotel Croatia Sydney

Ceník

Apartmány Vila Mária Omišská riviéra - Mimice

Vila Mária je menší rodinná vilka střední kategorie s příznivou polohou. Vilu Mária najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice na Omišské... WiFiPlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Mária

Ceník