Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Igrane

Dovolená Igrane

Dovolená v Igrane

Městečko Igrane se nachází na Makarské riviéře a je lemováno kamennou hradbou pohoří Biokovo a z druhé strany jej chrání před mořskými vlivy ostrov Hvar. Je známým turistickým místem, kde žije přibližně 400 stálých obyvatel. Podél dlouhé pláže naleznete vily, café bary, obchody a restaurace. Místní obyvatelé se stále věnují zemědělství a rybolovu.

Igrane úzce sousedí s vesnicí Živogošče. Pláž v letovisku Igrane je 1,5 km dlouhá, tvořená drobnými oblázky s pozvolným přístupem do moře, proto můžeme dovolenou v Chorvatsku na vile Eva doporučit všem věkovým kategoriím, i rodinám s malými dětmi. Chorvatsko apartmány nabízí levné ubytování, mezi nimiž Vám můžeme nabídnout již zmíněnou vilu Eva v letovisku Igrane.

Dovolená v Igrane poskytuje svým návštěvníkům klid, pohodu a krásnou okolní přírodu. Mimo restaurací, barů a obchůdků v Igrane naleznete spoustu stánků se suvenýry a dalšími uměleckými výrobky. Jsou zde také cukrárny, kavárny a pošta. Co tu ovšem nenajdete, to jsou bankomaty a benzínka, s čímž je třeba počítat již před cestou do Igrane. 

Během dovolené v Igrane můžete pořádat výlety do větších okolních letovisek nebo využít některý z naší nabídky výletů v Chorvatsku. Jestliže byste byli rádi rovnou ubytováni v některém z živějších letovisek, zhlédněte naši nabídku dovolené v letovisku Tučepi, jež jsou živým letoviskem s více jak 3 km dlouhou oblázkovou pláží a stejně dlouhou promenádou a nachází se pouhých 13 km od Igrane. Více informací získáte na stránce dovolená Tučepi.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Igrane

Apartmány Vila Eva Makarská riviéra - Igrane

Apartmánová Vila Eva je výhodně položena, asi 70 m od místního malého přístavu, 200 m od městské pláže. Samoobsluha a kiosek s ovocem a zeleninou je ... KlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Eva

Ceník