Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Drvenik

Dovolená Drvenik

Dovolená v Drveniku

Nově v naší nabídce! Zhlédněte nabídku dovolené v Drveniku - např. Vila Palme nebo Vila Sirena, určitě nebudete zklamáni.

Drvenik je menší, malebné letovisko s 500 obyvateli, které se nachází v jižní části Makarské riviéry (Střední Dalmácie) cca 30 km jižně od letoviska Makarská pod svahy pohoří Biokovo.
Tohle příjemné městečko se může pochlubit krásnými oblázkovými plážemi, chráněnými stínem palem a borovic, s pozvolným vstupem do moře nabízející výborné podmínky pro děti i neplavce. Turistům je na dovolené Drveniku k dispozici pošta, supermarket, směnárna, restaurace, pizzerie, kavárničky, diskotéka, obchody se suvenýry. Ke sportovnímu vyžití mohou návštěvníci Drveniku využít fotbalové a bas­ketbalové hřiště i širokou nabídku vodních sportů, půjčovnu kol, ranní rybaření na moři, potápění a širokou nabídku lodních výletů.

Dovolená DrvenikDíky rovinatému terénu, výbornému přístupu k moři i do moře můžeme dovolenou v Drveniku doporučit široké klientele.

Pláže a koupání v Drveniku

Nejoblíbenější pláží je zátoka Donja Vira a Gornja Vira kde malé oblázky přecházejí v písek, borovice sahající až k pláži zde vytvářejí příjemný stín. V okolí je spousta dalších menších pláží, každý si zde přijde na své. Pláže jsou zcela jistě zásadní kritérium při výběru dovolené. Drvenik jich nabízí dostatek.

 

Restaurace

Restaurací je v Drveniku dostatek, kvalita i velikost porcí velmi podobná. Na "Naší" Vile Palme nabízíme možnost dokoupení polopenzí, které se podávájí přímo na Vile.

Památky v Drveniku

Na sever od obce objevíte zříceniny protiturecké věže ze 17.století, dále doporučujeme prohlídku gotického až barokního kostela Sveti Juraj v části zvané Gornji Drvenik.Dovolená v Drveniku

Trajekty z Drveniku

Drvenik má trajektové spojení na ostrov Hvar - Sučuraj a Korčula - Korčula Dominče. Doporučujeme využít při Vaší dovolené v Drveniku také možnost individuálních výletů lodí za super ceny (délka plavby trajektem na ostrov Hvar - město Sučuraj je cca 30 minut, cena trajektu se pohybuje okolo 2,- Euro/os., na Korčulu cca 6,- Euro/o
Pokud Vás tohle místo nezaujalo, pak máme připraveny další alternativy pro Vaši dovolenou, například dovolená Tučepi s plážemi dlouhými 4 km nebo dovolená Gradac - nejjižnějším letovisku Makarské riviéry.  Pokud Vás lákají jižněji položené destinace, pak nepropásněte stránku dovolená jižní Dalmácie s úžasnou nabídkou dovolené v Orebiči.

Hory, borovicové lesy a mořské klima vytváří výborné podmínky nejen pro všechny milovníky krásné přírody a čistého moře, ale i pro osoby trpící alergiemi, nemocemi horních cest dýchacích a nemocemi kůže.

Pod odkazy níže si můžete vybrat nejoblíbenější ubytování Drvenik.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Drveniku

Apartmány Vila Sirena Makarská riviéra - Drvenik

Oblíbené a žádané pobytové místo v těsné blízkosti moře. Vila Sirena klientům nabízí standardní ubytování za nízké ceny. Vila je oblíbená především p... PlážDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Sirena

Ceník