Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Černá Hora > Dovolená Čanj

Dovolená Čanj

Dovolená v ČANJi

Zhruba v polovině černohorského pobřeží se nachází nevelké letovisko Čanj. Přestože rozlohou je spíše menším letoviskem, nabízí dovolená v Čanji bohaté možnosti vyžití a to zejména podél promenády, která je lemována řadou restaurací, barů, občerstvení a dalších obchůdků. Z velmi bohaté nabídky ubytovacích kapacit jsme pro Vaši dovolenou v Čanji vybrali apartmány, u nichž jsme přesvědčení, že nabízí jedinečný poměr kvality a ceny.

Letovisko najdete zhruba 10 kilometrů jižně od oblíbeného letoviska Petrovac na Moru a 6 kilometrů severně od vyhledávaného Sutomore. Od hraničního přechodu v Mikulově je Čanj vzdálena přibližně 1100 kilometrů (přes Chorvatsko je cesta cca o 80 km delší). Cestu do Čanje si můžete rozdělit na dvě části - nabízíme možnost přespání na Plitvických jezerech, příp. u národního parku Krka.

Perlové pobřeží, jak bývá zdejší oblast nazývána, je považováno za jedno z nejkrásnějších v Černé Hoře. Letovisko se pyšní více než 1000 metrů dlouhou oblázkovo-písčitou pláží vybavenou vším potřebným. Na pláži si můžete zapůjčit set lehátek se slunečníkem (za poplatek) a nechybí zde ani plážové bary, WC či sprchy. Velkou devízou je možnost plavby na nedalekou Královninu pláž (Kraljičina plaža), která je přístupná pouze z moře. Lístek na loď si můžete zakoupit na samém konci pláže (vzdálenější konec při příjezdu do Čanje) a jeho cena je cca 2-3 € / os. a platí pro cestu tam i zpět. Zhruba po pěti minutách plavby jste na místě a můžete si užívat radovánek v křišťálově čisté vodě. I zde je možné pronajmout set "lehátek" se slunečníkem. U pláže se nachází jedna restaurace, resp. spíše občerstvení, kde je možné zakoupit jídlo i pití.fj

Za potápěním je možné vyrazit k Černému mysu (jižně od Čanje), který je přístupný i po souši přes Zagrađe. U mysu můžete rovněž sledovat průběh archeologických prací.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Čanji

Apartmány Perla Černá Hora - Čanj

Moderní apartmánový dům Perla byl postaven v roce 2016, nabízí tedy krásné nové a zejména luxusní ubytování splňující požadavky i té nejnáročnější kl... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Apartmány Perla

Ceník