Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Střední Dalmácie > Dovolená Brela

Dovolená Brela

DOvolená na Brele

je jedno z nejznámějších letovisek nejen Dalmácie ale celého Chorvatska. Během posledních desetiletí se Brela na Makarské riviéře stala jedním z nejexkluzivnějších a nejvyhledávanějších turistických míst v Dalmácii díky atraktivnímu přírodnímu prostředí, čistým oblázkovým, písčitým a romanticky upraveným plážím, po jejichž okraji, mezi borovicemi, vede promenáda (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata).

Celková délka malebného pobřeží Brely měří asi 5 km. Promenáda dále pokračuje přes Bašku Vodu, Baško Polje až do Promajny.

Středozemní podnebí, sportovní terény, marina, ekologické prostředí a klid, nejvyšší kvalita v příjemných stylových restauracích a velmi kvalitní ubytování, to všechno garantuje nezapomenutelnou dovolenou na Brele.

Pobytová místa na Brele bývají velmi rychle prodány, ale nezoufejte, rádi Vám nabídneme prožití dovolené v neméně krásných sousedních destinacích. Dovolenou v Bašce Vodě můžete prožít v několika oblíbených vilkách. Jestliže upřednostňujete klidnější místa, pak určitě neopomeňte na dovolenou v Omiši, která je cenově dostupnější ale se zachováním kvalitních služeb.

 

Dovolená na Brele - Jakiruši

Dovolená BrelaJakiruša je nejklidnější část Brely s poměrně řídkou zástavbou ve svazích plné zeleně. Největší devizou jsou nepřelidněné pláže, krásná dlouhá promenáda a v neposlední řadě kvalitní ubytování. Brela je místem pro opravdovou relaxaci a odpočinek. Čisté, průzračné moře a péči o okolí nejlépe potvrzují udělená četná turistická ocenění. Již 8 let je pláž Punta rata  (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata) nositelkou Modré vlajky, největšího mezinárodního ocenění za čistotu moře a okolí. Vztyčování Modré vlajky na den Planety Země 5. června, je slavnostní událostí.

Pláže v letovisku Brela – Jakiruša patří k nejpěknějším na pobřeží. Táhnou se podél celého letoviska asi 1,5 km. Jsou pokryty drobnými oblázky a pískem, vroubí je stinné borové lesy, v nichž stojí v řídké zástavbě apartmánové domy, dále pak hotely. Při pobřeží, vytvářejícím menší zátoky, se z moře tyčí roztroušena malebná skaliska.

Dovolená na BreleAmerický časopis Forbes umístil pláž v letovisku Brela mezi deset nejkrásnějších ve světě, kde obsazuje šesté místo, a první v Evropě! Největší devizou pro ubytované hosty na Brele – Jakiruši je klid, který je zajištěn díky řídké zástavbě ve svazích plné zeleně, dále pak možnost večerních procházek po dlouhé a nepřelidněné promenádě a v neposlední řadě kvalitní ubytování. Pláže jsou na celé Makarské riviéře přizpůsobené i potřebám invalidů.

Zhlédněte fotogalerii Brela, která Vás určitě bude inspirovat.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená na Brele

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusní dovolená na Brele v hotelové kvalitě za velmi příjemné ceny - to je Vila Katarina!!Vila Katarina je  umístěna ve svahu v poměrně klidné části... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Katarina

Ceník

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla se nacházejí ve svahu, obklopeném borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě. Cesta z pláže ... KlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Perla

Ceník