Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Dovolená Černá Hora > Dovolená Bečiči

Dovolená Bečiči

Autobusová doprava do Černé Hory

Dovolená v Bečiči

je velmi vyhledávanou volbou i mezi českými turisty. Letovisko Bečiči se nachází na známé Budvanské riviéře, východně od Budvy, do které je možné dojít po 4 km dlouhé promenádě, jež vede z Bečiči podél budvanské pláže a přístavu až k samotnému starému jádru města. Mezi Bečiči a Budvou jezdí mikrobusy, které jsou v provozu až do pozdních nočních hodin. Využít můžete také atraktivního turistického vláčku. Dovolená v Černé Hoře - Bečiči je tedy ideálním místem jak pro ty, kteří hledají klidnější letovisko, tak i pro ty, kteří si večer rádi vyrazí za zábavou. Milovníci zábavy mohou využít bohaté nabídky zábavy v Budvě a v pozdních večerních hodinách se mikrobusem nebo turistickým vláčkem vrátit do klidného prostředí letoviska Bečiči.

To, co ovšem turisty na dovolenou do Bečiči nejvíce táhne, to je dlouhá písčitá pláž pokrytá hrubším pískem, jež je opravdovým klenotem tohoto letoviska. Vstup do moře je navíc relativně pozvolný, což ocení také rodiny s malými dětmi a senioři. Pláž v Bečiči je 1800 m dlouhá a končí až v malé rybářské vesničce Rafailoviči, do které si můžete podél pláže udělat příjemný výlet. Po pobřežní promenádě do Rafailoviči dorazíte pomalejší chůzí do 20ti minut.

Dovolenou v Bečiči

si můžete zpestřit nejrůznějšími výlety. Blízkost velkého turistického centra Budvy, které se navíc může pochlubit krásným historickým jádrem s úzkými uličkami, povede Vaše kroky nejdříve právě sem. 25 km severně se v zálivu Boka Kotorská nachází město Kotor, staré historické město zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Pro návštěvu Kotoru je dobré vymezit si minimálně polovinu dne, kdy většinu času zabere výstup k pevnosti Sv. Ivan, ovšem za předpokladu, že se k pevnosti rozhodnete vystoupat. K pevnosti Sv. Ivan nad Kotorem vede cca 1500 schodů, jejichž zdolání dá zabrat, výhled, kterého se Vám ovšem po výstupu dostane, ten opravdu stojí za to. Zajet si také můžete ještě kousek za Kotor do Perastu, u nějž se nacházejí malé ostrůvky Gospa od Škrpjela a Sv. Djordje. Necelých 7 km jižně od Bečiči pak můžete navštívit městečko Sveti Stefan a prohlédnout si zblízka milionářský poloostrůvek, jež zdobí mnohé publikace o Černé Hoře.

Dovolenou v Bečiči tedy můžeme doporučit nejen rodinám s dětmi, seniorům a milovníkům písčitých pláží, ale také těm, kteří si rádi užívají čilý noční život - tento plnými doušky mohou užívat v sousedním letovisku Budva.

Zhlédněte nabídku ubytování v Bečiči a pakliže Vás nezaujala, podívejte se také na nabídku ubytování v Sutomore nebo Budvě.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější dovolená v Bečiči

Penzion Palma Černá Hora - Bečiči

Oblíbený Penzion Palma () je již mnoho let navštěvován českými turisty a pro své zázemí i polohu patří k nejvyhledávanějším v Bečiči, Budvě. V ceně p... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Penzion Palma

Ceník

Apartmány Vila More Černá Hora - Bečiči

Zajistíme BUS dopravu Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila More

Ceník