Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > MAGAZÍN > Města v Černé Hoře > Bečiči

Bečiči

Město Bečiči

Rádi byste navštívili oblíbené letovisko Budva a přitom hledáte ubytování v klidu? Pak je pro Vás městečko Bečiči tou správnou volbou. Podstatně klidnější letovisko nabízí pestrou škálu ubytovacích kapacit od apartmánů a penzionů až po pětihvězdičkové hotely a se sousední Budvou je spojeno pobřežní promenádou (mys mezi oběma dvěma městy překonává tunel). Bez problémů se tedy pěšky dostanete do Budvy, kde na Vás čeká podél promenády celá řada restaurací, diskoték, stánků s občerstvením, suvenýry a dalšími drobnostmi. Po promenádě je možné dojít až ke starému městu. Bečiči své staré město nemá, většinu letoviska tvoří kapacity určené cestovnímu ruchu, které přivádí do letoviska každoročně stále více turistů.

Pláž v Bečiči je hodnocena jako jedna z nejhezčích ve středomoří. Je z větší části pokryta hrubším pískem, který při vstupu do moře přechází v oblázky. Podél pláže vede promenáda, která začíná již v Rafailoviči. Dlážděná promenáda je lemována stánky s občerstvením, suvenýry a potravinami, restauracemi, kavárnami a různými atrakcemi. Vypůjčit si můžete šlapadla, kajaky či vodní skútry, ti odvážnější mohou vyzkoušet např. parasailing (let padákem, který je tažen motorovým člunem).

Vyjma pár luxusních hotelů se většina ubytovacích kapacit v městečku Bečiči nachází nad hlavní silnicí. Bezpečné přecházení je ovšem zajištěno několika nadchody. Ubytování v Bečiči patří k nejvyhledávanějším na černohorském pobřeží a to zejména díky krásné pláži a blízkosti letoviska Budva. V Bečiči a Budvě Vás čeká nádherná dovolená plná slunce, odpočinku a zábavy.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější ubytování v Bečiči

Penzion Palma Černá Hora - Bečiči

Oblíbený Penzion Palma () je již mnoho let navštěvován českými turisty a pro své zázemí i polohu patří k nejvyhledávanějším v Bečiči, Budvě. V ceně p... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Penzion Palma

Ceník

Apartmány Vila More Černá Hora - Bečiči

Zajistíme BUS dopravu Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila More

Ceník