Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > DOVOLENÁ > Autokempy v Chorvatsku

Autokempy Chorvatsko

Autokempy v Chorvatsku

Pokud jste vyznavači kempování, máte rádi čistou, neposkvrněnou přírodu a k tomu průzračné moře, pak je ideální volbou prožít svoji dovolenou na některé z nabízených autokempů v Chorvatsku.

Kvalita služeb Vás příjemně překvapí, většina autokempů v Chorvatsku je na velmi dobré úrovni. V posledních letech byly rekonstruovány sociální zařízení, vytvořena nová parkovací a ubytovací místa, rozšířen počet restauračních i dalších stravovacích zařízení. Pokud to prostor dovoloval, byla také rozšířena nebo nově vybudována sportoviště, tedy hřiště pro plážový volejbel, tenisové kurty a pod. Majitelé autokempů v Chorvatsku ale nezapomněli ani na rodiny s dětmi, proto vybudovali nebo rekonstruovali dětská hřiště pro nejmenší ale i větší děti. Byla také vybudovány nové bazény a brouzdaliště se sladkou vodou, které využijí zejména neplavci. CenAutokempy v Chorvatskuy jsou ve většině autokempů v Chorvatsku na relativně rozumné úrovni, v každém případě zaplatíte méně než na apartmánu. Celkový přehled oblastí pro Vaši dovolenou v Chorvatsku najdete na příslušné stránce.

Pokud na našich stránkách postrádáte nabídku jakéhokoli autokempu kdekoli v Chorvatsku, rádi Vám na přání vyhotovíme nabídku na míru včetně cenové kalkulace.

Pokud by jste raději pobývali na apartmánech pak celou nabídku apartmánů v Chorvatsku můžete zhlédnout na příslušné stránce. Pro Klienty, kteří cestují do Chorvatska busem jsme připravili informace o autobusových zájezdech do Chorvatska.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější autokempy v Chorvatsku

Živogošče - Kemp Dole Makarská riviéra - Živogošče

Kemp Dole se nachází cca 20 km jižně od Makarské riviéry v krásném borovicovém a olivovém porostu. Jedná se o nejoblíbenější kemp na Makarské riviéře... PlážDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaŽivogošče - Kemp Dole

Ceník

Kemp Boban Makarská riviéra - Živogošče

Kemp se nachází přímo u pláže, v těsné blízkosti kempu Dole v letovisku Živogoščce na Makarské riviéře. Část Živogošce - Blato je od kempu vzdálena c... PlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaKemp Boban

Ceník