Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Autocampy Podgora

Autocampy Podgora

Autokempy v Podgoře

Od letošní sezóny do nabídky ubytování v Chorvatsku zařazujeme oblíbené autokempy v Podgoře, které je vyhledávané zejména díky dlouhé promenádě, čilému dennímu i nočnímu ruchu a krásným oblázkovým plážím s pozvolným vstupem do moře. Kempy v Podgoře jsou umístěny v klidné lokalitě na konci palmové promenády a nabízí jedinečnou polohu v borovém háji v bezprostřední blízkosti moře. Malá vzdálenost od centra Podgory potom nabízí dostatek zábavy i pro mladou generaci, která ubytování v autocampech Podgora volí zejména z finančních důvodů.

Autocampy v Podgoře nabízejí ubytování ve stanech i karavanech několika tříd - standard, lux, extra lux a VIP. Nejlevnější variantou ubytování v kempu jsou nové strany se speciálním nepromokavým povrchem, které jsou jednoduše zařízeny. Stany jsou na dřevěné podsádce, mají dvě ložnice (2+3) a k dispozici zde máte matrace, polštáře i deky (povlečení je nutné vlastní). Dále ve stanu najdete vařič se základním nádobím, lednici, stolek se židlemi a venkovní stříšku. Samozřejmostí je také el. připojení.

Karavany jsou k dispozici v několika velikostech, většinově pro 4 osoby, typ LUX pro 3-5 osob. Ubytování v karavenech nabízí o něco komfortnější ubytování, typ LUX a VIP je navíc vybaven také klimatizací (za příplatek 500,- Kč/týden). Karavany jsou vybaveny lůžky pro počet osob dle typu karavanu, včetně polštářů a dek (povlečení je rovněž nutné vlastní), dále vařičem, základním nádobím, lednicí, elektřinou, stolkem se židlemi a venkovním předstanem.

Autokempy v Podgoře jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají levné ubytování v Chorvatsku přímo u krásné oblázkové pláže.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací