Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Duče > Autocampy Duče

Duče - autocampy

Autocampy duče

Nově do nabídky zařazujeme oblíbené autokempy v Duče, které je vyhledávané zejména díky dlouhým písčitým plážím a pozvolnému vstupu do moře. Tato lokalita tedy láká jak rodiny s malými dětmi, tak i seniory. Blízkost Omiše potom nabízí dostatek zábavy i pro mladou generaci, která ubytování v autocampech Duče volí zejména z finančních důvodů.

Autocampy v Duče nabízejí ubytování ve stanech i karavanech. Levnější variantou ubytování v kempu jsou stany se speciálním nepromokavým povrchem, které jsou jednoduše zařízeny. Stany jsou na dřevěné podsádce, mají dvě ložnice (2+3) a k dispozici zde máte matrace, polštáře i deky (povlečení je nutné vlastní). Dále ve stanu najdete vařič se základním nádobím, lednici, stolek se židlemi. Samozřejmostí je také el. připojení. 

Karavany pro 3-4 osoby nabízejí o něco komfortnější ubytování, některé jsou navíc vybavené také klimatizací (za příplatek 500,- Kč/týden). Karavany jsou vybaveny lůžky pro 3-4 osoby, včetně polštářů a dek (povlečení je rovněž nutné vlastní), dále vařičem, základním nádobím, lednicí, elektřinou, stolkem se židlemi a venkovním předstanem.

Autokempy v Duče jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají levné ubytování v Chorvatsku přímo u písčité pláže.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací