člen skupiny Travel AGENCY

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Zadar > Apartmány Zadar

Apartmány Zadar

Rádi bychom Vám na této stránce představili různé typy apartmánů v Zadaru a jeho okolí.

Většina našich klientů upřednostňuje ubytování na apartmánech oproti hotelům nejen z finančních důvodů ale také z důvodu větší variability a většího prostoru. Apartmány jsou výhodnější zejména pro rodiny s dětmi kdy můžeme nabídnout variantu s jednou nebo dvěma ložnicema. Rodiče a děti tak spí odděleně a každý má svoje soukromí. Apartmány v Zadaru i celé severní Dalmácii většinou disponují na každé vile tímto typem apartmánů.

Apartmány Zadar, Bibinje

Zadar je město nacházející se v Severní Dalmácii. Jedná se o rušnější město s nepřeberným množstvím obchodů, restaurací a množstvím zábavy. Ubytování je zde možné v apartmánech všeho druhu. Pro klienty vyhledávající klidnější letovisko, je ideální Bibinje, které se nachází přibližně 6 km od historického Zadaru. Je zde tedy možnost si do Zadaru zajet na nákupy jak  autem, tak místní autobusovou dopravou. Z Bibinje si můžete udělat výlety také do národního parku Kornati, který se nachází na ostrově Kornat. Další výlety jsou možné na Plitvická jezera, Krka, Paklenica a další. Před letoviskem Bibinje se nachází ostrovy Ugljan, Pašman, Lž, Žut, Sestrunj a další. Možné tedy jsou i lodní výlety, které si lze zakoupit na pláži.

Bibinje se nachází v severním Chorvatsku, takže je to ideální volba pro rodiny s dětmi, jelikož vzdálenost z Brna je pouhých 770 km a z Prahy 970 km. Cesta tedy netrvá příliš dlouho.

V Bibinje nabízíme penzion Ivica, kde je možnost ubytovat se v pokojích, studiích nebo v apartmánech. Apartmány v Zadaru - Bibinje (Penzion Ivica) jsou prostorné, nabízí dvě oddělené ložnice a jsou ideální až pro 6 osob. Jedná se o naše přední pobytové místo v Bibinje a v Zadarské riviéře vůbec. U domu je bazén, lehátka a možnost posezení. V případě zájmu se zde půjčují kola, takže je i možnost okolí si projet na kole a prohlédnout si místní přírodu a krajinu. Okolí je po rovině, takže i senioři mohou bezproblému chodit po okolí a dělat si procházky. Více informací o penzionech najdete na stránce penziony Zadar.

Pláže jsou v Bibinje oblázkové s pozvolným vstupem do moře nebo i betonová mola, sloužící k rychlému rannímu osvěžení. Moře je průzračné a čisté. Pláže jsou dostatečně široké a prostorné. Ubytování v apartmánech v Bibinje je tedy ideální volba i pro náročnější klientelu.

Milovníci potápění zde mohou prozkoumávat podmořské krásy jak přímo v Bibinje, tak i na protilehlých ostrovech, kde jsou ideální podmínky.

V centru je veliká Marina, tedy přístav, kde kotví řada lodí, které si lze na místě zapůjčit a proplout okolím (Webkamera Tučepi).

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Zadaru - Bibinje

Apartmány Ivica Zadar / Bibinje

Nově rekonstruovaná vila disponující moderně zařízenými pokoji i apartmány se nachází v letovisku Bibinje, jež navazuje na oblíbený Zadar. Apartmány ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníBazénDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Ivica

Ceník

Apartmány Kytler Zadar / Bibinje

Vila se nachází v klidné okrajové části Bibinje, ve vzdálenosti cca 10-15 minut pomalejší chůze od kamínkových a oblázkových pláží letoviska. Vila na... PlážTelevizeBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Kytler

Ceník