Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Vila Zeferina ve Vodicích

Poloha na mapě: N 43,75521     E 15,76833

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Vodice > Apartmány Vodice > Apartmány Vila Zeferina

Apartmány Vila Zeferina

WiFi Klimatizace Pláž 100 mTelevize Obchod Autobusová doprava Vlastní doprava

Nově zařazujeme do nabídky vyhledávanou vilu Zeferina ve Vodicích, která vyniká jedinečnou polohou v první řadě od moře, necelých 100 metrů od hlavní "Modré pláže" (Plava plaža). Vila byla postavena v roce 2007 a v roce 2016 byla zrenovována.

V okolí najdete vše potřebné, nejbližší obchod se nachází ve vzdálenosti 200 metrů, restaurace 100 metrů a centrum města 500 metrů od vily.

Vodice jsou jedním z nejoblíbenějších letovisek Chorvatska nabité kulturními programy, zábavou a všemožnými zábavnými akcemi. Nechybí zde promenáda se stánky s různorodým sortimentem, spousta restaurací, pizzérie, bary či kavárny, oblíbené tržiště s ovocem a zeleninou a také přístav, ve kterém kotví řada jachet. Vodice jsou ideálním místem pro klienty, kteří očekávají aktivní dovolenou.

Mám dotaz

ubytování

Vila nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových moderně zařízených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací i Wi-Fi připojením k internetu.

Balkóny většiny apartmánů jsou orientované směrem na moře - částečný výhled přes borový les.

 • Apartmán č. 1 (pro 2-3 osoby) - ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou pro 1 osobu, jídelním a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou.
 • Apartmán č. 2 (pro 2-4 osoby) - ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jídelním a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou.
 • Apartmán č. 3 a 4 (pro 4 osoby) - jedna ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky (možné srazit k sobě), obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou.
 • Apartmán č. 5 a 6 (pro 2 osoby) - ložnice s manželským dvoulůžkem, obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem s mikrovlnnou troubou.

Hosté vily mohou zdarma využívat gril v zahradě vily.

Majitelé vily v zahradě pěstují mimo jiné středomořské bylinky, jako je např. rozmarýn, vavřín, máta, bazalka, oregano, levandule i chilli papričky.

Parkování

Pro každý apartmán je u vily vyhrazeno jedno parkovací místo.

Zábava a sportovní vyžití

Ve Vodicích je k dispozici celá řada sportovních aktivit - jsou zde tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal a mnoho dalšího. Z vodních sportů je oblíbená zejména jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing (lety padákem za motorovým člunem) aj.

Za zábavou je možné vyrazit na některou z mnoha diskoték, příp. hudebních festivalů - např. jazzový nebo Sunbreez festival house hudby, který trvá čtyři dny a čtyři noci.

Jestliže nebude ve Vámi požadovaném termínu volno, můžete zhlédnout naši další nabídku ubytování ve Vodicích, případně můžeme doporučit i ubytování s bazénem v Chorvatsku.

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování.

Možnost vlastního vaření v zařízených kuchyňských koutech všech apartmánů.

pláže

Vila se nachází necelých 100 metrů od hlavní oblázkové pláže doplněné několika moly. Pláž, jež je nazývána "Plava plaža", je jednou z nejoblíbenějších ve Vodicích.

Ve Vodicích najdete více pěkných oblázkových pláží, jejichž oblíbenou atrakcí je tobogán, dále také jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing.

Možnost zapůjčení plážového servisu (2 lehátka + slunečník). Samozřejmostí jsou také WC a sprchy.

Pláže jsou lemovány promenádou, na níž najdete spoustu restaurací, kaváren a stánků s občerstvením i suvenýry.

Domácí mazlíčci

Pobyt se zvířaty není na vile Zeferina povolen.

Další informace

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • FIRST MINUTE
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/apartmán
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • stravování
 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.400,- Kč z Čech.

 

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.