Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Vesa v Promajně

Poloha na mapě: N 43,33778     E 16,97428

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Promajna > Apartmány Promajna > Apartmány Vila Vesa

Apartmány Vila Vesa

WiFi Klimatizace Pláž 400 mTelevize Obchod 250 mStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Na vile nabízíme atraktivní pobyty v termínech úterý - úterý, díky nimž se vyhnete víkendovým kolonám!

Vila Vesa se nachází v klidné části letoviska Promajna, ve vzdálenosti zhruba 400 metrů od krásné oblázkové pláže. Část třípatrového domu prošla kompletní rekonstrukcí (1. patro) a je tedy vhodná i pro náročnější klientelu.

V letovisku najdete všechny potřebné turistické služby - turistické centrum, poštu, obchody, směnárnu a celou řadu plážových barů, retaurací a stánků s rychlým občerstvením.

Dovolená v Promajně je žádaná zejména díky svojí poloze. Do Bašky Vody se dostanete pohodlně pěšky po promenádě podél moře za půl hodiny, cesta vede v těsné blízkosti moře. Půjdete-li po promenádě ještě dále, dojdete až do Brely.

Mám dotaz

Ubytování

Vila poskytuje ubytování ve dvoulůžkových studiích a tří až pětilůžkových apartmánech rozmístěných ve třech podlažích vily. V 1. a 3. patře je vily je ve studiích i apartmánech k dispozici klimatizace (za příplatek) - zájem o klimatizaci je nutné nahlásit již při sepisování cestovní smlouvy.

Hosté mohou zdarma využívat velký gril umístěný v zadní části domu.

Studio 1/2 s balkónem směr moře (1. patro) - ve studiu je manželské dvoulůžko, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, klimatizace (za příplatek), Wi-Fi připojení k internetu, balkón s výhledem na moře.

Studio 1/2 (1. patro) - studio je vybaveno manželským dvoulůžkem, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, klimatizací (za příplatek), Wi-Fi připojením k internetu. Studio má venkovní posezení na společné terase.

Apartmán 1/3 s balkónem směr moře (1. patro) - apartmán má oddělenou ložnici s manželským dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyni, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, klimatizaci (za příplatek), Wi-Fi připojení k internetu, balkón s výhledem na moře.

Apartmán 1/3 (1. patro) - apartmán je vybaven oddělenou ložnicí s manželským dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyní, vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, klimatizací (za příplatek), Wi-Fi připojením k internetu. Apartmán má venkovní posezení na společné terase.

Studio 1/2 s balkónem směr moře (2. a 3. patro) - ve studiu je manželské dvoulůžko, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, klimatizace (za příplatek - pouze 3. patro), Wi-Fi připojení k internetu, balkón s výhledem na moře.

Apartmán 1/3 s balkónem směr hory (2. a 3. patro) - apartmán má oddělenou ložnici s manželským dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem, kuchyni, vlastní sociální zařízení, SAT-TV, klimatizaci (za příplatek - pouze 3. patro), Wi-Fi připojení k internetu, balkón s výhledem na hory.

Apartmán 1/2+3 (2. a 3. patro) - v apartmánu jsou dvě oddělené ložnice - dvoulůžková (manželské dvoulůžko) a třílůžková (manželské dvoulůžko, jedno samostatné lůžko), každá ložnice má vlastní sociální zařízení. V apartmánu je dále k dispozici Wi-Fi připojení k internetu, klimatizace (za příplatek - pouze 3. patro), SAT-TV, posezení na balkóně s výhledem na moře. Pro každý pokoj je k dispozici vlastní kuchyňský kout ve společné místnosti.

Sport, zábava a výlety do okolí

Sportovní vyžití je v Promajně na maximální úrovni - využít můžete nabídky těchto sportů a atrakcí - windsurfing, vodní skůtry, jachty, šlapadla, všemožné vodní atrakce, stolní tenis nebo klasický tenis - to vše můžete prožít v Promajně.

Za zábavou opět nemusíte chodit daleko, vše je v blízkosti, např. místní restaurace a taverny podél promenády s příjemnou reprodukovanou hudbou. Během hlavní sezóny pak můžete navštívit spostu dalších kulturních akcí.

Spoustu zajímavých výletů nejen do okolí Promajny Vám nabídne delegát v místě pobytu.

stravování

Vlastní.

Možnost zajištění stravování v nedaleké restauraci (cca 200 metrů od vily). Snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem ze 3 menu - polévka, hlavní chod, salát, dezert a 2 dcl nápoje.

 • Polopenze - 2.999,- Kč/os./týden,
 • Plná penze - 4.699,- Kč/os./týden,
 • Snídaně - 1.699,- Kč/os./týden,
 • Oběd - 1.999,- Kč/os./týden,
 • Večeře - 1.999,- Kč/os./týden.

Při dvou platících osobách má jedno dítě do 12-ti let stravování ZDARMA!

pláže

Krásná oblázková pláž je od vily vzdálena zhruba 400 m. Pláže v Promajně jsou čisté, udržované a dostatečně veliké z drobných oblázků, částečně zastíněné borovicemi. Samozřejmostí jsou plážové sprchy a převlékací kabinky.
Moře je v Promajně klidné a křišťálově čisté. Pohoří Biokovo za zády vytváří nádherné panorama.

Parkování

je zajištěno pro hosty zdarma v okolí vily (před i za domem).

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Zajistíme BUS dopravu

Slevy:

 • při 2 platících osobách má 1 dítě do 12-ti let stravování ZDARMA

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • využívání klimatizace (1. a 3. patro) - 5 €/den - hradí se na místě
 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy

od 2.450,- Kč z Čech

 

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.