Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Vanja v Podgoře

Poloha na mapě: N 43,24503     E 17,07392

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Apartmány Podgora > Apartmány Vila Vanja

Apartmány Vila Vanja

WiFi Pláž 200 mTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Příjemné ubytování ve vyhledávaném letovisku Podgora na Makarské riviéře najdete v apartmánové vile Vanja. Vila je vzdálena pouhých 200 metrů od moře.

Vila je obklopena nádhernou zahradou s citrusovníky, pomerančovníky a velkým množstvím květin.

Letovisko Podgora nabízí řadu stylových retaurací, barů, obchůdků, pekáren, směnáren i možnost řady fakultativních výletů do okolí. V letovisku najdete také turistické centrum, poštu i bankomaty. Podgora je tedy místem, které můžeme doporučit všem, kteří vyhledávají rušnější letovisko se spoustou zábavy i sportovního vyžití.

Termíny a cenyMám dotaz

ubytování

Ve vile jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku, rychlovarnou konvici, Wi-Fi připojení k internetu a balkón nebo terasu (může být průchozí). Pokoje nemají vlastní kuchyňský kout, jsou tedy bez možnosti vlastního vaření.

Restaurace a obchody v Podgoře

V letovisku Podgora naleznete několik obchodů, dostatečně zásobených potravinami, nápoji i drogerií. Mimo jiné můžete nakupovat v masně nebo tržnici s ovocem a zeleninou či rybami. Stravování v Podgoře je na vysoké úrovni, ceny jen míreně převyšují naše, porce jsou více než dostačující. Milovníci hamburgerů a jiných pochutin mohou navštívit několik pizzerií i rychlé občerstvení. Mezi nejznámější restaurace v Podgoře patří Obala, Roko a Klemič. Podél promenády najdete stánky s různými upomínkovými předměty a občerstvením. V sezóně jsou v nabídce i české a slovenské noviny.

Zábava a sportovní vyžití

V Podgoře naleznete výborné podmínky pro vodní sporty. V nabídce je škola windsurfingu, jachting, vodní lyžování, potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. V hotelu Mediteran a na terase hotelu Podgorka je možno si každý večer poslechnout živou hudbu či si  zatančit. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku. Velmi oblíbené je např. ubytování Tučepi.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Vlastní. Možnost zajištění stravování v restauraci Klemič (zhruba 150 metrů od vily).

Podávané snídaně jsou kontinentální, večeře výběrem ze tří menu - polévka, hlavní jídlo, salát či dezert.

 • Polopenze - 2.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.999,- Kč/týden
 • Oběd - 1.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.299,- Kč/týden
 • Večeře - 1.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.299,- Kč/týden

Pláže

Krásná oblázková pláž se nachází ve vzdálenosti jen cca 300 metrů od vily. Pláž je tvořena drobnými oblázky i pískem a je lemována zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku.

Hlavní oblázková pláž začíná u přístavu a táhne se jižním směrem. Vydáte-li se od přístavu na druhou stranu, naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Ceny, termíny, doprava

Délka pobytu - 7 nocí

Cena 1 Cena 2 Cena 3
21.09.2019 - 28.09.2019    2.999,-Kč 2.849,-Kč Vlastní doprava 2.899,-Kč 2.754,-Kč Vlastní doprava 1.499,-Kč Vlastní doprava rezervovat

Vysvětlivky k ceníku:
Cena 1 - za 1 osobu v pokoji (pevné lůžko) / 7 nocí.
Cena 2 - za 1 osobu v pokoji (přistýlka) / 7 nocí.
Cena 3 - dítě do 10-ti let v pokoji (přistýlka) / 7 nocí.

Dítě do 3 let ubytované jako 3. osoba v pokoji má ubytování ZDARMA.

Uvedená cena platí při obsazení pokoje min. 2 osobami a plném obsazení apartmánů.

Platební podmínky

Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny.
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.
Příspěvky od zaměstnavatelů: v případě, že Vám zaměstnavatel přispívá finanční částkou na dovolenou, pak Vám rádi - dle vašich požadavků vystavíme fakturu.

Organizátor zájezdu: CK Kalousek.

Slevy:

 • dítě do 3 let na přistýlce zdarma (pokoj)
 • dítě 3-10 let na přistýlce (pokoj) - sleva, viz cena 3
 • osoba starší 10-ti let na přistýlce (pokoj) - sleva, viz cena 2

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.