Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Chorvatsko, dovolená Baška Voda, apartmány Topalovič

Poloha na mapě: N 43,36094     E 16,94994

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Topalovič

Apartmány vila Topalovič

WiFi Klimatizace Pláž 10-12 minutTelevize Obchod 150 metrůAutobusová doprava Vlastní doprava

Nově postavená luxusní vila s maximálním možným komfortem stojí v mírnějším svahu pod magistrálou, v borovicovém lese. Do centra Baška příjdete po 8 až 10 minutách chůze.

Všechny dostupné služby v Bašce Vodě - obchody, kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky se živou nebo reprodukovanou hudbou, prodejny a stánky s upomínkovými předměty, dětská hřiště, atd... jsou Vám k dispozici za pár minut na turistické promenádě (Webkamera Baška Voda).

K největším přednostem této vily patří účelné vybavení a prostorné apartmány, které byly dokončené v r. 2010.

Dovolená v Bašce Vodě se díky této cenově velmi výhodné nabídce stává dostupná i pro mladou generaci.

Mám dotaz

Ubytování

Apartmány Vila TopalovičVšechny apartmány jsou prostorné, vybavené novým moderním nábytkem, kuchyňskou linkou, vlastní koupelnou s toaletou. Samozřejmostí je také vlastní venkovní terasa (v případě přízemních apartmánů) nebo balkon pro apartmány na prvním poschodí, z kterých je pěkný výhled na moře. K dispozici je také Wi-FI připojení k internetu. 

 • Přízemí - 3 apartmány: 2x dvoulůžkový apartmán, 1x čtyřlůžkový apartmán (2 pevná lůžka a rozkládací gauč).
 • 1. poschodí - 5 apartmánů: 2x dvoulůžkový apartmán, 3x čtyřlůžkový apartmán (2 pevná lůžka a rozkládací gauč).

Výhodou nejen pro skupiny, ale i pro jednotlivce bude určitě venkovní přírodní terasa s grilem, umístěná před vilou v těsné blízkosti lesíka s možností posezení i pro více hostů. Můžete tu v klidu buď na terase nebo v pivnici vychutnat například výborné dalmátské víno. Jelikož je vila samostatně stojící a v nejbližším okolí se nenachází žádné domy, nebudete tu nikoho rušit ani v pozdních nočních hodinách. Díku tomuto faktu je Vila Topalovič vhodná pro větší skupinky přátel.

Vybavení objektu

Každý apartmán je vybavený klimatizací a satelitem s LCD TV. V domě je dostupné Wi-Fi připojení. Kuchyně a apartmány jako celek jsou vybavené vším potřebným pro pohodlné prožití dovolené na Bašce Vodě.
Kuchyně je plně vybavené včetně rychlovarné konvice.

Parkování

Pro všechny hosty je zajištěné bezplatné parkování před domem.

Výlety

Na stránce výlety v Chorvatsku naleznete více informací o možnostech uspořádání výletů do okolí Bašky Vody a dalších zajímavých míst Chorvatska.

Zábava a sportovní vyžití v Bašce Vodě

Každý večer můžete navštívit diskotéky i taneční večery s živou hudbou přímo v centru Bašky Vody. Často zde zaslechnete i slavné české hity. Bašku Vodu milují turisté, kteří mají rádi sport. K nabízeným sportovním aktivitám patří parasailing, volejbal, vodní skútry, lyže, windsurfing, potápění, šnorchlování i jachting. Přímo na plážích si lze zahrát fotbal, malou kopanou, házenou, košíkovou, minigolf. Půjčovny nabízí šlapadla, lodičky, windsurfing, jízdní kola i čtyřkolky. V Bašce Vodě také naleznete cyklistické stezky, zažít můžete rybaření, zahrát si kuželky, pétanque, kulečník, tenis, stolní tenis. Protáhnout si tělo máte možnost například s aerobikem. Velmi oblíbené v Bašce Vodě jsou vysokohorské túry na pohoří Biokovo, horolezectví v kaňonu řeky Cetiny, rafting na řece Cetině a mnohé jiné z nabídky aktivní dovolené na Bašce Vodě.

Doporučení

Tato nabídka je velmi zajímavá díky pozici vily, ale i poměru kvality a ceny. Toto pobytové místo doporučujeme pro nejširší okruh klientů, určitě uspokojí i náročnou klientelu.

Pokud je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování v Bašce Vodě, kde najdete např. apartmány Vila Jelič nebo apartmány Vila Marta.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Vlastní nebo Vám můžeme zajistit kvalitní domácí polopenzi v penzionu Putnik za cenu 2.450,- Kč/os. na týden.

Pláže

Vzdálenost od pláže je 10 - 12 minut chůze. Větší vzdálenost od moře je však vykompenzována luxusním ubytováním s možností grilování v pěkném prostředí obklopeném zelení.

Baška Voda se chlubí dvěma velkými a pěknými plážemi (Webkamera Baška Voda). Pláže jsou oblázkové a mají pozvolný vstup do moře. Můžete zde využít sprchy se sladkou vodou. Pro sportovní nadšence jsou připraveny hřiště pro plážový volejbal, půjčovny šlapadel, vodních i motorových skútrů. Nabídka ostatních služeb je zde maximální, vyzkoušet můžete let padákem za motorovým člunem, jízdu na banánu nebo lodní výlety na přilehlé ostrovy Hvar a Brač s ochutnávkou čerstvě ulovených ryb. Doporučujeme návštěvu nádherných pláží v sousední Brele či v Baško Polje, ke kterým se snadno dostanete po pobřežní promenádě z Bašky Vody.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Souřadnice Vily Topalovič

GPS souřadnice: N 43° 21, 657´   E 16° 56, 996´ (formát: DD MM.mmm teda stupně° Minuty´)

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.