Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na apartmánovou Vilu Tihana

Poloha na mapě: N 43,27356     E 17,05558

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Tihana

Apartmány Vila Tihana

WiFi Klimatizace Pláž cca 450 mTelevize Obchod 200 mStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Vila Tihana je ideální volbou pro náročnější klientelu všech věkových kategorií. Za velmi příznivé ceny nabízí komfortní až luxusní ubytování v moderně zařízených apartmánech s oddělenou ložnicí (v případě ap. 2+2), vlastním sociálním zařízením, kuchyní a prostorným balkonem nebo terasou, ve většině případů s pohledem na moře (cenově rozlišeno).

Vila Tihana je nově postavený dům, zařízený moderním nábytkem a vybavený vším, co je třeba k prožití kvalitní a příjemné dovolené. Vila je samostatně stojící objekt umístěný v olivovém háji v horní polovině Tučepi na Makarské riviéře. Naleznete zde tedy naprostý klid a soukromí. K moři je to přesně 6 minut chůze po mírně se svažující cestě. Pro snadnější přecházení silnice je k dispozici podchod.
Cestu k moři můžete zhlédnout na videu Apartmány Željko - video (youtube).

Tuto vilu tedy můžeme doporučit rodinám s dětmi i starší klientele.

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Ubytování Tučepi - vila TihanaNa vile jsou dvoulůžková studia s možností přistýlky a čtyřlůžkové nebo pětilůžkové apartmány. Každý apartmán/studio je moderně zařízen, vybavený Wi-Fi připojením, klimatizací a televizí se satelitem. (vše je již započítáno v ceně).
Apartmány Tučepi - Vila Tihana nabízí velmi komfortní ubytování, které uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Příjezd, parkování

Příjezd k Vile Tihana je popsaný v pokynech, které každý klient obdrží společně s ubytovacím voucherem. Podrobný popis příjezdové trasy je včetně fotografií příjezdové trasy. Parkování je zajištěno pro každého klienta přímo u vily Tihana na soukromém parkovišti a je ubytovaným k dispozici zdarma.

Výlety - Makarská riviéra

Podrobné informace o výletech (přímo od apartmánů v Tučepi) a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás také seznámí naši stálí delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

DoporučeníUbytování v Tučepích - Vila Tihana

Díky výše uvedeným přednostem i kvalitnímu ubytování v Tučepi blízko moře jej můžeme doporučit nejširšímu i poměrně náročnému okruhu klientů. Věříme, že Vás Tučepi osloví natolik, že se sem budete vracet i v následujících letech.

Letovisko TUČEPI je malým turistickým rájem na dosah ruky.

Pokud Vás tato nabídka nazaujala, můžeme Vám nabídnout další ubytování v Tučepi - moderně vybavené apartmány Vila Marin.

GPS souřadnice

N 43° 16.407´ E 017° 03.304´

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

- vlastní v plně vybavené kuchyni
polopenzi můžeme zajistit v kvalitních  restauracích v Tučepi, objednat lze na místě u naší delegátky za cenu od 2.450,- Kč / dosp. os. a týden.

Pláže

obě pláže v Tučepi, tedy severní i jižní patří mezi nejhezčí a nejdelší na Makarské riviéře. Obě jsou prostorné, udržované, lemované borovicemi s menšími oblázky, přecházející v písek s pozvolným přístupem do vody. Celková délka pláží v Tučepi je přes 3 km a patří k nejdelším na Makarské riviéře.
Zdejší pláže jsou tedy vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro starší spoluobčany. Díky jejich velikosti nejsou přeplněné ani v hlavní sezóně, podobně jako v ostatních okolních letoviscích. Blankytně modré a čisté moře, palmy, borovice, přírodní pláže, široká promenáda s různorodou a kvalitní nabídkou služeb vyzvedlo Tučepi mezi světovou turistickou špičku.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Tučepi).

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku, v nabídce najdete i další apartmány Tučepi.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Vizualizace

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování ve studiu/apartmánu
 • klimatizaci
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.