Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Vila Sonja, Podgora

Poloha na mapě: N 43,23497     E 17,07881

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Apartmány Podgora > Apartmány Vila Sonja

Apartmány Vila Sonja

WiFi Klimatizace Pláž 80 metrůTelevize Obchod 120 metrůStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

V ROCE 2018 ZDE BUDE PROBÍHAT REKONSTRUKCE. RÁDI BYCHOM VÁM TEDY NABÍDLI UBYTOVÁNÍ V SOUSEDNÍ VILE BRANKO ZA JĚŠTĚ VÝHODNÉJŠÍ CENY!!!!

Nachází se v jižní části městečka Podgora na Makarské riviéře (Webkamera Podgora), poblíž kempu, ve vzdálenosti asi 80 m od moře. Dům je umístěn na jednom z nejkrásnějších, ale i nejklidnějších oblastí v Podgoře a ze všech stran je obklopen zelení. Z vily se přitom dostanete na promenádu za okamžik, kde jsou k dispozici všemožné stánky s občerstvením i drobnými upomínkovými předměty. Na této vile jsou k dispozici pouze 2 apartmány, což Vám zaručí maximální soukromí.

Vila Sonja je oblíbená především u početnějších rodin, které upřednostňují maximálně prostorné a komfortní apartmány s výhodnou polohou.

Potěšte svoje blízké a obdarujte je dárkovým poukazem.

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Ubytování Podgora - Apartmány Vila SonjaApartmánová Vila Sonja patří již mnoho let mezi nejoblíbenější pobytové místo. Doporučujeme!!
K dispozici jsou dva poměrně veliké čtyř až šestilůžkové komfortní apartmány se dvěma samostatnými ložnicemi, obývacím pokojem (vč. rozkládacího gauče pro 2 menší děti a klimatizace), kuchyňskou linkou a vlastním sociálním zařízením. V každé ložnici je manželská postel pro dvě osoby, v koupelně najdete vanu namísto obvyklého sprchovacích koutu a v apartmánu v 1.patře také pračku. Kuchyňská linka je vybavena nadstandardně i pro náročné vaření.
Přízemní apartmán má k dispozici venkovní terasu s posezením pod příjemně stínícími stromy, apartmán v 1. patře má prostornou terasu s částečným výhledem na moře. Oba apartmány pak mohou využívat venkovní gril umístěný v předzahrádce domu.

Vybavení objektu

Kromě bohatě vybavených apartmánů základními potřebami je zde také k dispozici klimatizace (již započítána v ceně), nová satelitní televize i výše zmiňovaná možnost grilování.

Parkování

Pro všechny hosty je k dispozici parkování ZDARMA ve vzdálenosti asi 30 metrů od domu.

Restaurace a obchody v Podgoře

V letovisku Podgora naleznete několik obchodů, dostatečně zásobených potravinami, nápoji i drogerií. Mimo jiné můžete nakupovat v masně nebo tržnici s ovocem a zeleninou či rybami. Stravování v Podgoře je na vysoké úrovni, ceny jen míreně převyšují naše, porce jsou více než dostačující. Milovníci hamburgerů a jiných pochutin mohou navštívit několik pizzerií i rychlé občerstvení. Mezi nejznámější restaurace v Podgoře patří Obala, Roko a Klemič. Podél promenády najdete stánky s různými upomínkovými předměty a občerstvením. V sezóně jsou v nabídce i české a slovenské noviny.

Zábava a sportovní vyžití

V Podgoře naleznete výborné podmínky pro vodní sporty. V nabídce je škola windsurfingu, jachting, vodní lyžování, potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. V hotelu Mediteran a na terase hotelu Podgorka je možno si každý večer poslechnout živou hudbu či si  zatančit. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Pronájem tenisových kurtů v blízkosti vily si můžete rezervovat prostřednictvím naší delegátky. Přístup k moři je po mírně se svažující cestě po které přijdete přímo na jižní pláž.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Stravování

Kvalitní polopenzi Vám může zajistit delegátka v místě pobytu v některé z blízkých restaurací. Cena polopenze se běžně pohybuje ve výši cca 12 EUR / os. / den.

Pláže

Přes celou délku Podgory se rozkládá krásná pláž. Tvoří ji drobné oblázky i písek. Lemovaná je zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku. Hlavní oblázková pláž končí za přístavem, zde naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Pes povolen

Pes středně velkého plemena je povolen za příplatek, cena 250,- Kč/den.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku. Velmi oblíbené je např. ubytování Tučepi.

Souřadnice apartmánů Sonja

GPS souřadnice: N 43° 14, 098´  E 17° 4, 757´ (formát: DD MM.mmm = stupně° minuty´)

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Vizualizace