Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Baška Voda, Vila Sanja, pohled na vilu

Poloha na mapě: N 43,35681     E 16,95265

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Sanja

Apartmány Vila Sanja

WiFi Klimatizace Pláž 3-4 minutyAutobusová doprava Vlastní doprava

Hledáte luxusní ubytování na Bašce Vodě? Nejvhodnější volbou je apartmánová Vila Sanja.

Tato vila je umístěna v klidné části Bašky Vody, přitom vzdálenost do centra je asi 3 až 4 minuty chůze, stejná vzdálenost je také k moři. Tato část Bašky Vody je na Makarské riviéře vyhledávaná klienty díky několika kladným vlastnostem mezi něž patří jihozápadní situování. Sluníčko zde budete mít za okny až do úplného západu.

Vila Sanja (Apartmány Željko - video (youtube)) disponuje prostornými apartmány nejvyšší kvality, které jsou srovnatelné s ubytováním na kvalitním hotelu. Vila je nově postavená, vybavena velmi kvalitním nábytkem na míru, vše je barevně i technicky naprosto ideálně sladěno a rozmístěno.

Mám dotaz

Ubytování

Apartmány Vila SanjaK dispozici jsou studia 2+1 orientované na mořskou stranu, dále 4 lůžková studia a apartmány 2+2 s oddělenou ložnicí, orientované na Biokovo.

Všechny ubytovací jednotky mají nadstandardně vybavenou kuchyni včetně rychlovarné konvice a sklokeramické desky, klimatizaci, vlastní soc. zařízení a balkon nebo terasu. Samozřejmostí jsou lůžkoviny, ručníky a čistící potřeby. Wi-Fi připojení je dostupné na celé vile.

Apartmány i jejich vybavení bylo navrženo architektem a zcela určitě se zde budete výborně cítit. Majitelé Vily disponují nevyčerpatelnou mírou přátelství a srdečnosti a i když tady budete poprvé, nabudete dojmu, že jste již dlouholetí přátelé. Dobrý dojem z dovolené určitě ovlivňuje i tento faktor.

Parkování

Parkování je zajištěno pro všechny klienty u vily, ve vyjímečném případě na hlídaném parkovišti v blízkosti (vždy v ceně pobytu).

Výlety

Podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku, kde je k dispozici nabídka klasických, lodních i leteckých výletů. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí naše delegátka na informativní schůzce.

Zábava a sportovní vyžití v Bašce Vodě

Každý večer v Bašce můžete strávit na diskotékách nebo tanečních večerech s živou hudbou přímo v centru města. Často zde zaslechnete i slavné české hity. Bašku Vodu milují i turisté, kteří mají rádi sport. Toto letovisko nabízí např. parasailing, volejbal, vodní skútry, lyže, windsurfing, potápění, šnorchlování i jachting. Přímo na plážích si lze zahrát fotbal, malou kopanou, házenou, košíkovou, minigolf. Půjčovny nabízí šlapadla, lodičky, windsurfing, jízdní kola i čtyřkolky. Vyrazit však můžete i na vysokohorské túry či rafty na řeku Cetinu.

Doporučení

Díky výše uvedeným skutečnostem se tak ubytování v apartmánech Vila Sanja stává jedním nejzajímavějším a nejluxusnějších v naší nabídce a to nejen na Bašce Vodě.

Pokud je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování v Bašce Vodě, kde najdete např. apartmány Vila Jelič nebo apartmány Vila Marta.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Vlastní nebo Vám můžeme zajistit kvalitní domácí polopenzi v penzionu Putnik za cenu 2.590,- Kč/os. na týden.

Pláže

Od apartmánů sejdete k moři, odkud se můžete vydat po promenádě podél moře dvěma směry. Na jednu ze dvou pláží v Bašce Vodě dorazíte po 3 - 4 minutách chůze. Na plážích je pro Vás připraven veškerý servis, sprchami a občerstveními počínaje a zabavními atrakcemi konče. Místní pláže jsou oblázkové s pozvolným přístupem do moře, což ocení nejen rodiny s malými dětmi, ale i senioři. Po příjemné procházce pobřežní promenádou můžete navštívit pláže v sousedních letoviscích Brela a Baško Polje.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Baška Voda).

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Souřadnice Vily Sanja

GPS souřadnice: 43°21.410´ 16°57.157´

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání klimatizace
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • Wi-Fi připojení

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přiobjednání)
 • dopravu (možnost přiobjednání)
 • cestovní pojištění (možnost přiobjednání)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.