Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na apartmány Růža, Baška Voda

Poloha na mapě: N 43,35833     E 16,95342

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Baška Voda > Apartmány Baška Voda > Apartmány Vila Růža

Apartmány Vila Růža

WiFi Klimatizace Pláž 6-8 minutTelevize Obchod 8 minut Stravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Apartmány Vila Ruža najdete v horní části Bašky Vody na Makarské riviéře, v klidné, "slepé" ulici v kopci.
Tento dům je moderně a vkusně zařízený. Většina apartmánů má balkon s pohledem na moře. Výhodou tohoto ubytování je relativně klidné okolí, přitom do centra Bašky Vody se dostanete po 8-mi minutách chůze.
Přímo nad touto vilou je hotel Mediteraneo, ve kterém se můžete stravovat nebo si zajít večer posedět při vynikajícím domácím vínečku.

Baška Voda nabízí nepřeberné množství obchodů i kulturně sportovního vyžití, stačí si jen vybrat. Nabídka je v Bašce Vodě tak rozmanitá a pestrá, že není ani možné ji zde celou vyjmenovat - sami uvidíte.

Mám dotaz

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve velmi pěkně zařízených dvou, tří a čtyřlůžkových apartmánech nebo studiích na klidném místě. Každá ubytovací jednotka má vlastní sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyni s rychlovarnou konvici a ledničkou, TV se satelitem a některé jsou vybaveny i klimatizací (za příplatek). Většina z nich má balkon s krásným výhledem na moře i na celou Bašku Vodu. Využít můžete i přenosný gril, který se dá zapůjčit bez poplatku na místě.

Toto pobytové místo je určeno hostům, kteří mají rádi večerní procházky na rušné promenádě a současně chtějí pobývat v kvalitních apartmánech i v klidném prostředí.

Pokud jste motorizovanými hosty doporučujeme zajet si do města Makarská, je vzdáleno asi 10 minut jízdy autem od apartmánů v Bašce vodě, 30 minut od Omiše a cca 3 hodiny od Dubrovníku. I navzdory delšímu cestování je Dubrovník oblíbeným cílem našich hostů, je to nádherné město s historickým jádrem.

Parkování

Je pro všechny vozy zajištěno přímo u apartmánů Růža.

Pes povolen

Pes středně velký povolen za příplatek v ceně 250,- Kč/den.

Výlety do okolí

Podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S výlety Vás rovněž seznámí i naše delegátka při informativní schůzce v místě pobytu.

Doporučení

Pokud je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování v Bašce Vodě, kde najdete např. apartmány Vila Jelič nebo apartmány Vila Marta.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Vlastní nebo Vám můžeme zajistit kvalitní domácí polopenzi v penzionu Putnik za cenu 2.590,- Kč/os. na týden.

Pláže

K moři se dostanete od Vašich apartmánů cestou přes starobylé centrum Bašky Vody za 6 až 8 minut. Pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře. Doporučujeme také navštívit jedny z nejkrásnějších pláží světa v sousední Brele, která se pyšní i oceněním za čistotu (tzv. Modrou vlajkou).

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Baška Voda).
Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

GPS souřadnice Vily Růža

N 43 ° 21 '30 .45 "  E 16 ° 57'13 .38"

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • klimatizaci
 • pobytové taxy
 • Wi-Fi připojení
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přiobjednat)
 • dopravu (možnost přiobjednat)
 • cestovní pojištění (možnost přiobjednat)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.