Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Vila Petar

Poloha na mapě: N 42,43661     E 18,76485

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Boka Kotorská > Apartmány Boka Kotorská > Apartmány Vila Petar

Apartmány Vila Petar

WiFi Klimatizace Pláž 20 mTelevize Obchod Vlastní doprava

Příjemná kamenná vilka se nachází v první řadě od moře, cca 50 metrů od pláže v letovisku Dobrota. Letovisko se nachází na slunné straně Kotorského zálivu, což zaručuje sluneční paprsky až do večerních hodin.

V okolí vily se nachází supermarket, řada minimarketů (některé otevřené non-stop), rychlá občerstvení, restaurace, kavárny/cukrárny, pošta, lékárna i zdravotní středisko.

Historické město Kotor, zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, je vzdáleno cca 1,5 km od vily. Až do Kotoru můžete dojít příjemnou procházkou po pobřežní promenádě.

Termíny a cenyMám dotaz

ubytování

V apartmánové vile jsou k dispozici tří až čtyřlůžková studia a dvou až pětilůžkové apartmány. Všechny jednotky mají vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, pračku, klimatizaci, SAT-TV a Wi-Fi připojení k internetu.

Vila nabízí ubytování v celkem šesti apartmánech/studiích:

 • Apartmán pro 4-5 osob (č. 1) - 55 m2, přízemí, dvě oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. V apartmánu jsou zachované autentické kamenné zdi. Apartmán má vlastní posezení na prostorné zahradní terase, orientované směrem na moře.
 • Apartmán pro 3 osoby (č. 2) - 36 m2, 2. patro, jedna oddělená ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkón s výhledem na moře
 • Studio pro 3 osoby (č. 3) - 26 m2, přízemí, jedna místnost se třemi lůžky a kuchyňským koutem. Studio má vlastní posezení na prostorné zahradní terase, orientované směrem na moře.
 • Apartmán pro 4 osoby (č. 4) - 55 m2, 2. patro, dvě oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkón s výhledem na moře.
 • Apartmán pro 2 osoby (č. 5) - 29 m2, 1. patro, jedna oddělená ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, balkón s výhledem na moře.
 • Studio pro 3-4 osoby (č. 6) - 37m2, přízemí - jedna místnost rozdělená příčkou na ložnici a obývací část s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem. Velké studio se nachází v samostatně stojícím domku.

Vila je obklopena zahradou se středomořskými stromy, kde je hostům k dispozici také terasa s posezením a gril.

Parkování

je možné přímo u vily, příp. v jejím blízkosti.

Doporučení

Specifické ubytování v Boce Kotorské, obklopené vysokým pohořím doporučujeme zejména všem, kteří hledají klid a nepřeplněné pláže.

Příjemné ubytování v Boce Kotorské poskytují také apartmány v Tivatu, např. apartmánová Vila Dragana.

stravování

V ceně ubytování není zahrnuto stravování.

Možnost vlastního vaření ve všech nabízených studiích i apartmánech.

pláže

V letovisku Dobrota se podél pobřeží rozprostírají menší oblázkové pláže s pozvolným přístupem do moře i betonová mola vhodná pro slunění.

Domácí mazlíčci

Pobyt s domácími mazlíčky není na vile povolen.

Doprava

Nebojte se vlastní dopravy do Černé Hory, máme pro Vás řešení! Dlouhou cestu za vysněnou dovolenou si můžete rozdělit na dvě části a značně si tak ulehčit cestování. Zajistíme Vám ubytování na Plitvických jezerech, kde můžete navštívit nádherný národní park, přenocovat a druhý den ráno vyrazit vstříc zážitkům do Černé Hory. Takto rozdělená cesta Vám uteče jako voda. Ani se nenadějete a budete si užívat odpočinku na pláži či poznávání zdejší kultury a dalších krás.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Ceny, termíny, doprava

Délka pobytu - 7 nocí

Cena 1 Cena 2 Cena 3 Cena 4 Cena 5
15.09.2018 - 22.09.2018    20.890,-Kč Vlastní doprava 14.790,-Kč Vlastní doprava 11.090,-Kč Vlastní doprava 18.490,-Kč Vlastní doprava 12.290,-Kč Vlastní doprava rezervovat
22.09.2018 - 29.09.2018    20.890,-Kč Vlastní doprava 14.790,-Kč Vlastní doprava 11.090,-Kč Vlastní doprava 18.490,-Kč Vlastní doprava 12.290,-Kč Vlastní doprava rezervovat

Vysvětlivky k ceníku
Cena 1 - za apartmán č. 1 pro 4-5 osob/7 nocí.
Cena 2 - za apartmán č. 2 pro 3 osoby/7 nocí.
Cena 3 - za studio č. 3 pro 3 osoby/7 nocí.
Cena 4 - za apartmán č. 4 pro 4 osoby/7 nocí
Cena 5 - za apartmán č. 5 pro 2 osoby nebo studio č. 6 pro 4 osoby/7 nocí.

Cenu letecké dopravy Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Platební podmínky

Záloha: běžně se hradí 50% z celkové ceny, minimum je 1.000,- Kč/osobu.
Doplatek: zbývající částka úhrady dovolené by měla být připsána na náš účet nejpozději 30 dnů před odjezdem. Po domluvě je možné termín pro doplatek změnit.

Příspěvky od zaměstnavatelů: v případě, že Vám zaměstnavatel přispívá finanční částkou na dovolenou, pak Vám rádi - dle Vašich požadavků vystavíme fakturu.

Slevy:

 • First Minute dle aktuální nabídky
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • zákonné pojištění CK
 • asistence delegáta (na telefonu)

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • dopravu
 • stravování
 • pobytové taxy - 0,8 €/dosp. os./noc, dítě 0,4 €/noc - platba na místě

Cena za dopravu:

Pouze na vlastní dopravu.