Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na apartmány Perla

Poloha na mapě: N 43,38732     E 16,90160

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela > Apartmány Brela > Apartmány Vila Perla

Apartmány Vila Perla

Klimatizace Pláž 5 minut chůzeObchod 400 metrůStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Apartmány Perla se nacházejí ve svahu, obklopeném borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě. Cesta z pláže k domu sice vede do kopce, toto je ovšem plně vynahrazeno krásným výhledem na moře, protější ostrov Brač a Hvar a také na zátoku v Brele Jakiruši.
Brela Jakiruša je poslední částí vcelku rozhlehlého střediska Brela (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata) na Makarské riviéře, dále už se dostanete pouze pěšky přírodními pěšinkami, což je vyhledávaným cílem turistů, kteří upřednostňují čistou přírodu a klid od civilizace.
Vzdálenost Vily od pláže je asi 5 minut chůze, od obchodu se smíšeným zbožím asi 500 metrů.

Na plážích najdete restaurace a kavárničky, umístěné ve stínu krásných vzrostlých borovic, které jsou pro Brelu typické.

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Apartmány Vila PerlaApartmány najdete v přízemí domu se samostatným vchodem, což zaručuje maximum soukromí. Ubytování zajišťujeme ve čtyřlůžkovém apartmánu se dvěma samostatnými ložnicemi. Apartmán je prostorný, standardně zařízený, kuchyně je kompletně vybavena vším potřebným (vč. mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice), dále zde nejdete  jídelnu a koupelnu s vanou. Samozřejmostí je také vlastní sociální zařízení  a klimatizace (za příplatek 5 EUR / den - na místě majitelce domu).

Před apartmánem se nachází dvě prostorné venkovní terasy se slunečníkem a markýzou, klidným posezením s částečným výhledem na moře (mezi stromy). Apartmány Perla - to je kvalitní ubytování na příznivou cenu.

Parkování

Pro všechny hosty, kteří přijedou vlastní dopravou, je zajištěno zdarma na soukromém parkovišti přímo u apartmánů Perla.

Pes povolen

Možný pobyt se psem středně velkého plemena, cena 250,- Kč/den.

Brela - výlety

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Doporučení

Apartmány Perla na Brele - známá destinace, vhodná pro klienty vyžadující kvalitu ve všech směrech a za velmi příznivou cenu. Brela je místem pro opravdovou relaxaci a odpočinek. Brela je díky pozvolnému přístupu do moře ideální pro rodiny s dětmi i zdatnější seniory.

Romantické prostředí, průzračně čistá voda, přírodou vytvořená zákoutí zcela jistě plně uspokojí nejšírší kategorii hostů.

Na apartmánech Perla nabízíme také 10-ti a 11-ti denní pobyty pro vlastní dopravu.

Pakliže Vás tato nabídka nezaujala, můžete zhlédnout naši další nabídku ubytování na Brele, kde najdete např. apartmány Vila Katarina nebo apartmány Vila Nikola.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Vlastní nebo můžete využít stravování v blízké hotelové restauraci.

Pláže

Letovisko Brela – Jakiruša se zcela po právu pyšní svými nádhernými plážemi, které byly americkým časopisem Forbes zařazeny mezi nejkrásnějších deset pláží světa - celosvětově Brela obsadila šesté místo a mezi evropskými letovisky získala dokonce první pozici! Pláže se táhnou podél celého letoviska směrem na "novou Brelu" a téměř po celé své délce jsou stíněny borovými lesy a tvořeny drobnými oblázky či pískem. V nádherném prostředí borových lesů se v řídké zástavbě nacházejí oblíbené apartmánové domy. Pobřeží v okolí Brely je tvořeno menšími zátokami, jejichž kouzlo dotvářejí malebná skaliska, která jsou tu v moři roztroušena. Ocenění Modré vlajky (nejuznávanější ocenění za čistotu moře a okolí) dlouhodobě drží pláž Punta rata (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata). Sportovní nadšence zajisté potěší široká nabídka sportovního vyžití, v níž k nejoblíbenějším patří cykloturistika, potápění a turistika.
Zdejší pláže jsou přizpůsobeny i pro invalidy.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Souřadnice apartmánů Perla

GPS souřadnice: N 43° 23, 239´   E 16° 54, 096´ (formát: DD MM.mmm tedy stupne° Minúty´).

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Vizualizace

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přiobjednat)
 • dopravu (možnost přiobjednat)
 • cestovní pojištění (možnost přiobjednat)
 • klimatizaci (za příplatek 5 EUR / den) - hradí se na místě majitelce

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.