Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na moře od vily Neno, Brela

Poloha na mapě: N 43,37682     E 16,91863

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela > Apartmány Brela > Apartmány Vila Neno

Apartmány Vila Neno

Pláž 30 mObchod do 100 mAutobusová doprava Vlastní doprava

Vila se nachází v klidné části letoviska Brela, zhruba v půli cesty mezi novou Brelou a částí Brela - Jakiruša. Vila je umístěna v kopci, v první linii nad mořem. Od centra Brely je vila vzdálena cca 20 minut chůze po pobřežní promenádě.

Největší devízou této vilky je vzdálenost pouhých 30 metrů od pláže a jedinečný výhled na moře, což kompenzuje skromnější vybavení pokojů a apartmánů.

V blízkosti vilky najdete malý obchůdek se základními potravinami. Podél pláží narazíte v obou směrech na restaurace a plážové bary.

Mám dotaz

ubytování

Vila disponuje skromněji, ale účelně zařízenými dvou až třílůžkovými pokoji a čtyřlůžkovými apartmány s možností jedné přistýlky. Pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení a terasu nebo balkón s výhledem na moře.

U vily je krásná terasa s posezením a výhledem na moře.

Parkování

Parkování je možné u domu (5 aut), případně ve vzdálenosti 100 metrů od domu (8 aut).

Domácí mazlíčci

Pobyt s domácími mazlíčky není na vile povolen.

Brela - výlety

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Doporučení

Pokud je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování na Brele, kde najdete např. apartmány Perla.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Zajistíme BUS dopravu

stravování

Vlastní.

pláže

Krásné oblázkové pláže se nacházejí přímo pod vilou, cca 30 metrů. K pláži vedou schody přímo od apartmánového domu. Najdete zde přírodní stín, borovice navíc dokreslují překrásné panorama s úchvatným pohořím Biokova za zády.

Pláže na Brele jsou světově jedny z nejznámnějších a nejkrásnějších. Jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami.

Pobřeží v okolí Brely je tvořeno menšími zátokami, jejichž kouzlo dotvářejí malebná skaliska, která jsou tu v moři roztroušena. Ocenění Modré vlajky (nejuznávanější ocenění za čistotu moře a okolí) dlouhodobě drží pláž Punta rata (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata). Sportovní nadšence zajisté potěší široká nabídka sportovního vyžití, v níž k nejoblíbenějším patří cykloturistika, potápění a turistika.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2017

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pobytové taxy
 • pojištění CK proti úpadku
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravování
 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.