Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na Vilu Nada, zátoka Mala Luka, Omiš

Poloha na mapě: N 43,41762     E 16,71805

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Omiš > Apartmány Omiš > Apartmány Vila Nada

Apartmány Vila Nada

WiFi Klimatizace Pláž 150 mTelevize Obchod 300 mStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Moderně vybavenou apartmánovou vilu Nada naleznete v oblíbené zátoce Mala Luka nedaleko Omiše, centra Omišské riviéry.

Vila se nachází na kopci pod silnicí, ale za to s krásným výhledem na moře. Od moře je vzdálena cca 150 m.

Apartmánová vila disponuje dvou až devítilůžkovými standardně až luxusně zařízenými apartmány, které uspokojí i náročnější klientelu. U apartmánů je k dispozici veliká terasa s grilem a nádherným výhledem na moře, jež je ideální pro posezení skupinek přátel.

Mám dotaz

ubytování

 • Přízemí

Zde je k dispozici veliký apartmán pro 9 osob, který disponuje dvěma ložnicemi – každá se třemi lůžky, obývacím pokojem se dvěma gauči pro další 3 osoby, dvěma koupelnami (jedna s vanou) a televizí se satelitem. Kuchyně je bohatě vybavena vším potřebným, vedle kuchyně je možnost využívat další místnost s vnitřním krbem!

Hosté mohou využívat velikou s terasu s překrásným pohledem na moře a protější ostrovy. Terasa je společná s jinými klienty, ale dostatečně veliká pro určité soukromí. Možnost Wi-Fi připojení, klimatizace v přízemí není k dispozici, ale nebyla ze strany klientů ani požadována, další dvě patra zaručují příjemný chládek.

 • 1. poschodí

1) Veliký apartmán s výměrou 120 m2 je ideální pro skupinku přátel. Tento apartmán sestává ze tří ložnic po třech lůžkách. Z každé ložnice je vstup na společnou terasu s pohledem na moře. V obýváku je k dispozici TV se satelitem a vstup na druhou terasu, podobně jako z jídelny, která je vedle obýváku. Veliká kuchyně disponuje dvěma většími lednicemi s mrazákem a dvěma sporáky, opět bohatě vybavena kuchyňskými potřebami.
Na tomto apartmánu jsou dvě koupelny vč. vany a WC + další samostatné WC. Využívat můžete dvě klimatizace a Wi-Fi připojení.

2) Apartmán pro 3 osoby je o velikosti cca 30 m2 s oddělenou ložnicí, mini kuchyní a vlastním soc. zařízením. Disponuje klimatizací, TV se satelitem a Wi-Fi připojením. Terasa je společná s vedlejším apartmánem a je zde pěkný pohled na moře.

3) Studio pro 2 osoby má výměru asi 20 m2, vybaveno je minikuchyní se základními kuchyňskými potřebami a vlastním soc. zařízením. Samozřejmostí je klimatizace, TV + SAT a Wi-Fi připojení. Terasa je společná se sousedním apartmánem s pěkným pohledem na moře.

 • 2. poschodí (podkroví)

1) Veliký extra luxusní podkrovní apartmán pro nejnáročnější klientelu o výměře asi 120 m2 se nachází v nejvyšším patře budovy, sestává ze tří samostatných ložnic, (2+1, 2, 2 lůžka) kuchyně, jídelny a obýváku. K dispozcii jsou dvě koupelny, jedna z nich má vanu a pračku. Jistě potěší Wi-Fi připojení a klimatizace. Z obýváku je vstup na větší (vlastní) terasu s krásným (přímým) výhledem na moře. Kuchyně je prostorná, nadstandardně vybavená. Tento krásný veliký apartmán je ideální pro větší rodinu nebo skupinku přátel.

2) Druhý podkrovní apartmán typu 2+2 je velikosti asi 40 m2, má oddělenou ložnici a obývák s kuchyňským koutem, kde je prostorný rozkládací gauč pro dvě osoby. Samozřejmostí je kuchyně a vlastní sociální zařízení, dále Wi-Fi připojení a klimatizace. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s přímým výhledem na moře.

Výlety

podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Vila Naďa je díky větším apartmánům vhodná zejména pro skupinky přátel a větší rodiny. Výhodou je také veliká venkovní terasa s grilem v přízemi a krásným pohledem na moře. Toto pobytové místo uvítají klienti, vyhledávající klidné a přírodní místo s minimem hostů.

Stravování

vlastní, v kompletně vybavené kuchyni.

Polopenzi je možné zajistit v chorvatské restauraci v zátoce Mala Luka - cca 300 metrů.
Stravování Vám zajistí delegátka, platba přímo na místě. V loňském roce byla cena za polopenzi cca 2.450,- Kč/os./7 dnů.

Nápoje se platí zvlášť. 

Pláže

přírodní pláž, částečně zastíněná zelení se nachází přímo pod apartmánovým domem, ve vzdálenosti cca 150 metrů. K větší pláži s malými drobnými oblázky dojdete asi po 5-ti minutách chůze podél pobřeží v zátoce Mala Luka. Případně se můžete vydat opačným směrem do zátoky Velika Luka.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Parkování

Parkování je zajištěno přímo u vily, případně na parkovišti nad vilou

Pes povolen

menší a střední plemeno povoleno za cenu 250,- Kč/den.

Další informace

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

ze všech větších měst ČR, případně i dalších - menších měst. Přesné informace ke konkrétnímu nástupnímu místu Vám rádi sdělíme.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • 5% senior sleva (nad 60 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / apartmán
 • klimatizaci (pokud je k dispozici)
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.