Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na apartmány Mornar v Igrane

Poloha na mapě: N 43,19678     E 17,13953

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Igrane > Apartmány Igrane > Apartmány Vila Mornar

Apartmány Vila Mornar

WiFi Klimatizace Pláž 200 mTelevize Obchod 100 mStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Apartmány se nacházejí na klidném místě ve vzdálenosti 200 m od moře. Nejbližší obchod je vzdálen pouhých 100 m od vily.

Přímo na vile je k dispozici také naše delegátka, na kterou je možné se v případě potřeby obrátit.

Klidnější letovisko Igrane doporučujeme zejména rodinám s dětmi, seniorům a všem, kteří nevyhledávají ruch velkých letovisek na Makarské riviéře.

Mám dotaz

ubytování

je možné ve dvoulůžkovém studiu a čtyř až šestilůžkových apartmánech. Všechny apartmány/studia mají vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout včetně varné konvice a mikrovlnné trouby (kromě studia), TV-SAT, Wi-Fi připojení k internetu. Apartmány v prvním patře jsou vybaveny také klimatizací, v přízemním apartmánu je k dispozici ventilátor.

Dvoulůžkové studio - 1. patro, vybaveno manželskou postelí, kuchyňským koutem, klimatizací, koupelnou s WC a sprchou. Studio nemá balkón.

Čtyřlůžkový apartmán (2+2) - 1. patro, vybaveno samostatnou ložnicí s manželským lůžkem, klimatizovanou obytnou místností s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelnou s WC a sprchou. Apatmán má balkón s částečným výhledem na moře.

Apartmán pro 4-6 osob (4+2) - přízemí, vybaveno ložnicí s manželským dvoulůžkem a dvěma pevnými lůžky, místností s kuchyňským koutem, gaučem pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti, koupelnou se sprchou a WC. Apatmán má balkón s částečným výhledem na moře.

Parkování

Pro hosty zdarma přímo u domu.

Výlety po okolí

Výlety můžete uspořádat do Dubrovníku, Splitu, Omiše, nebo Makarské. Zajímavé jsou také vodopády Kravica, výšlap na pohoří Biokovo nebo rafting na řece Cetině. Celodení výlet na ostrov Hvar s ochutnávkou rybích specialit. Na plážích je možné vyžít se ve vodních sportech. Výlety zajistí delegátka bydlící přímo na vile Mornar.

Nevyhovuje-li Vám tato nabídka ubytování na Makarské riviéře, zhlédněte nabídku ubytování v Omiši nebo třeba ubytování v Zadaru, např. Penzion Ivica.

Zajistíme BUS dopravu

stravování

- vlastní
- polopenze - možné zajistit ve 200 m vzdálené restauraci za cenu cca 12 €/os./den - platba na místě.

pláž

Městská pláž je vzdálena od vily 200 m, pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře, proto jsou vhodné i pro malé děti či tělesně postižené. 2 km od apartmánů naleznete tzv. divoké - přírodní pláže se skalisky a zaručeným soukromím.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Domácí mazlíčci

nejsou povoleni.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/apartmán
 • klimatizace nebo ventilátor
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • služby delegáta
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možno přikoupit na místě)
 • autobusovou dopravu (možno přiobjednat)
 • cestovní pojištění (možno přiobjednat)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.400,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.