Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na Vilu More v Bečiči

Poloha na mapě: N 42,28483     E 18,86953

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bečiči > Apartmány a penziony Bečiči > Apartmány Vila More

Apartmány Vila More

WiFi Klimatizace Pláž 5 minut chůzeTelevize Obchod Autobusová doprava Vlastní doprava

Zajistíme BUS dopravu

Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva. Apartmány jsou vzdáleny cca 5 minut chůze od krásné, 1800 m dlouhé pláže pokryté hrubším pískem.

Jsou umístěny v klidné části letoviska a poskytují nádherný výhled na celé letovisko, pláž i moře.

Mám dotaz

Autobusová doprava do Černé Horyubytování

Vila disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a dále moderně zařízenými dvou až čtyřlůžkovými studii a jedním pětilůžkovým apartmánem. Všechna studia a apartmány jsou velmi dobře vybavené, mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku, kabelovou televizi a klimatizaci. Hostům je k dispozici také připojení k internetu.

Osm studií/apartmánů má výhled na moře.

Výlety

Vila More je ideálním místem pro plánování mnoha výletů. Na stránce dovolená v Černé Hoře si můžete přičíst několik tipů, kam je možné vyrazit na výlet. Míst, která můžete navštívit je samozřejmě daleko více, my Vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších.

Doprava

Nebojte se vlastní dopravy do Černé Hory, máme pro Vás řešení! Dlouhou cestu za vysněnou dovolenou si můžete rozdělit na dvě části a značně si tak ulehčit cestování. Seženeme Vám ubytování na Plitvických jezerech, kde můžete navštívit nádherný národní park, přenocovat a druhý den ráno vyrazit vstříc zážitkům do Černé Hory. Takto rozdělená cesta Vám uteče jako voda. Ani se nenadějete a budete si užívat odpočinku na pláži či poznávání zdejší kultury a dalších krás.

Doporučení

Cesta do Černé Hory je o něco delší jako do Chorvatska, je tedy výhodné si cestu rozdělit na dvě části. V Chorvatsku můžete jeden den a noc strávit u Plitvických jezer, pokochat se krásami zdejšího národního parku a druhý den se plni síly vydat na zbývající část cesty. Cesta se ovšem dá zvládnout i v kuse jen s občerstvovacími přestávkami na odpočívadlech či vyhlídkách. Na cestu k Vile More je třeba počítat s cca 16ti hodinami jízdy.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA CELÝ POKOJ / APARTMÁN na 7 nocí!

stravování

- vlastní
- možnost zajištění polopenze v nedaleké restauraci

pláže

jsou chloubou letoviska Bečiči. Dlouhá pláž pokrytá hrubším pískem je 1800 m dlouhá a má pozvolný vstup do moře pokrytý oblázky.

Jihovýchodně se nachází řada dalších menších pláží, např. 330 m dlouhá pláž Kamenovo mezi Bečiči a Pržnem.

Parkování

ZDARMA přímo u vily More na uzamčeném parkovišti, které zaručuje bezpečí pro Vaše vozidla.

Sportovní vyžití

V Bečiči je k dispozici také celá řada možností sportovního vyžití, např. plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel, tenisové kurty atd.

Na pláži v Bečiči je nabízena také pestrá nabídka vodních radovánek. Ještě více zábavy na plážích nabízí sousední letovisko Budva, do kterého lze dojít po pobřežní promenádě.

Slevy:

 • dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / studio, příp. apartmán
 • parkování u objektu
 • klimatizaci
 • připojení k internetu
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možno přikoupit)
 • dopravu (možno přikoupit)
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)
 • pobytové taxy 1 EUR / os. / den

Cena za dopravu:

- vlastní

- autobusová - pro sezónu 2019 pouze na vyžádání. Více informací získáte na stránce doprava do Černé Hory.