Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Vila Marina, čelní pohled

Poloha na mapě: N 43,27261     E 17,05293

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Marina

Apartmány Vila Marina

WiFi Klimatizace Pláž 250 metrůTelevize Obchod 80 metrůStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Vila Marina je ideální volbou pro klienty, kteří hledají klidné pobytové místo a kvalitní ubytování za příjemnou cenu .
Vila Marina je umístěna v klidné a pěkné části Tučep na konci "slepé" ulice a nabízí tak ubytovaným klientům příjemný klid a soukromí. Na pláž se dostanete po zhruba 150 m po rovinaté a příjemné cestičce, která vede olivovým hájem. Díky dobré dostupnosti a rovinatému terénu je toto místo vhodné pro rodiny s kočárkem i starší klienty.

Tučepi jsou navíc známé krásnou dlouhou promenádou, jež vede podél pláží a nabízí možnost příjemných, romantických, procházek. Během dovolené Tučepi se můžete projít příjemnou cestou podél moře až do města Makarská (cca 1 hodina chůze) nebo na druhou stranu do lázeňské Podgory (cca 30 min. chůze).

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Ubytování Tučepi - Vila MarinaNa této vile jsou Vám k dispozici pěkná a poměrně prostorná 2 až 4 lůžková studia a pětilůžkový apartmán v podkroví domu. Studia i apartmán jsou vybaveny kvalitním nábytkem, kuch. koutem včetně všech kuch.potřeb, soc. zařízením a balkonem. Všechny ubytovací kapacity disponují TV se satelitním příjmem. Ubytovací kapacity ve druhém patře a v podkroví jsou vybaveny také klimatizací.

Výlety do okolí Tučepi

Po upravené cestě se můžete vydat do okolních středisek nebo směrem na pohoří Biokovo, odkud je nádherný výhled na celé pobřeží i protilehlé ostrovy Brač a Hvar.

Každý si určitě oblíbí každodenní procházku po promenádě. Určitě se přitom nebudete nudit, neboť na celé promenádě v Tučepích objevíte spoustu zajímavých stánků s turistickými předměty, různé místní umělce či nejširší nabídku všech služeb a sportovních činností. Za bohatou turistickou nabídku, kvalitu služeb i upravenost obce získávají Tučepi každoročně různá ocenění. Více informací získáte na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Tučepi je jedno z nejkrásnějších letovisek Dalmácie s rozhlehlými plážemi a průzračně čistou vodou. Díky těmto přednostem i kvalitnímu ubytování v Tučepi na Vile Marina v blízkosti moře můžeme toto pobytové místo doporučit nejširšímu i poměrně náročnému okruhu klientů. Věříme, že Vás dovolená v Tučepi osloví natolik, že se sem budete vracet i v následujících letech.

Letovisko TUČEPI jsou malým turistickým rájem na dosah ruky.

Pokud Vás tato nabídka nazaujala, můžeme Vám v Tučepi dále nabídnout Vilu Marin, která se nachází v těsné blízkosti Vily Marina nebo luxusní ubytování v apartmánech Vila Tihana.

GPS souřadnice:

N 43 ° 16, 366'  E 17 ° 3,149'

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Stravování

vlastní, v plně vybavené kuchyni, nebo Vám můžeme stravu zajistit v kvalitní restauraci "Slatine" na promenádě v Tučepi ve vzdálenosti 4 až 5 minut chůze od Vily Marin za cenu 2.450,- Kč/os. a týden. Dětská polopenze se účtuje 1.670,- Kč. Snídaně je formou švédských stolů, večeře pak výběrem ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo a salát).

Ukázku jídel (večeří) naleznete >>ZDE<<

Pláže

Severní i jižní pláž v Tučepi patří mezi nejdelší a nejhezčí pláže Makarské riviéry. Jsou prostorné, udržované, s menšími oblázky, které přecházejí v písek. Lemují je borovice. Je zde pozvolný přístup do moře. Celkově pláže v Tučepi měří přes 3 km a patří k nejdelším plážím na Makarské riviéře. Jsou vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. Díky své velikosti nejsou přeplněné ani v období hlavní sezóny, tak jako v ostatních letoviscích. Moře je čisté, blankytné, palmy a borovice, přírodní pláže i rozlehlá promenáda s velkou nabídkou kvalitních služeb vyneslo Tučepi jméno světové turistické destinace.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Tučepi).

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Vizualizace

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • pobytové taxy
 • využívání klimatizace (pouze v nejvyšším patře)
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možno přiobjednat)
 • dopravu (možno přiobjednat)
 • cestovní pojištění (možno přiobjednat)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.