Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na Vilu Marin, Tučepi

Poloha na mapě: N 43,27277     E 17,05248

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Tučepi > Apartmány Tučepi > Apartmány Vila Marin

Apartmány Vila Marin

WiFi Klimatizace Pláž 200 metrůTelevize Obchod 80 metrůStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Moderní a velmi příjemné ubytování v Tučepi za lákavou cenu - to je ubytování na Vile Marin. Tato apartmánová vila je moderně a účelně zařízena - kategorie ***+ prostornými studii včetně kuchyňského koutu a vlastního sociálního zařízení. Studia jsou vybavena vším, co potřebujete k prožití příjemné dovolené v Tučepi. Vila Marin je výhodná pro všechny hosty i všechny věkové kategorie a to díky bezproblémovému přístupu k moři (po rovině). Dům stojí ve velice klidné části letoviska Tučepi, obklopený zelení, přitom na promenádu se dostanete asi po 150 metrech. Pod vilou, směrem k moři roste olivový háj, přes který vede cesta na promenádu a pláže. Na celé promenádě v Tučepích objevíte spoustu zajímavých stánků s turistickými předměty, různé místní umělce či nejširší nabídku všech služeb a sportovních činností. Za bohatou turistickou nabídku, kvalitu služeb i upravenost obce získávají Tučepi každoročně různá ocenění.

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Ubytování Tučepi - Apartmány Vila MarinVila Marin - na této Vile jsou k dispozici třílůžková a čtyřlůžková studia. Každé studio je vybaveno vlastní kuchyní, soc.zařízením a balkonem, většina s pohledem na moře. Studia jsou moderně zařízena, vybavena Wi-Fi připojenímklimatizací a novou LCD televizí se satelitem (vše je již započítáno v ceně).

Dovolená Tučepi - to je kvalitní ubytování vyhovující všem věkovým kategoriím.

Příjezd, parkování

Příjezd k naší Vile je velmi jednoduchý. Každý host obdrží společně s Voucherem podrobný popis příjezdové trasy včetně fotografií příjezdové trasy. Bezplatné parkování je zajištěno pro každého hosta přímo u domu na soukromém parkovišti.

Pes povolen

Možný pobyt se psem malého plemena, cena 250,- Kč/den.

Výlety do okolí Tučepi a Makarské riviéry

Ubytování Tučepi - výletypodrobné informace o výletech (přímo od apartmánů v Tučepi) a různých zajímavostech z této destinace najdete v sekci Cestovní informace > Výlety v Chorvatsku > Výlety ve Střední a Jižní Dalmácii. Také Vás s nimi seznámí naši stálí delegáti.

Více informací o výletech a různých zajímavostech z této oblasti najdete na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Tučepi se považuje za jedno z nejhezčích letních letovisek v Dalmácii. Uchvacuje rozlehlými plážemi a křišťálově čistou vodou. Ubytování v Tučepi blízko moře můžeme doporučit i náročnému klientovi. Věříme, že dovolená v Tučepi ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek a do těchto míst se budete rádi vracet i v dalších letech.

Letovisko TUČEPI jsou malým turistickým rájem na dosah ruky.

 • Na Vile Marin - ubytování Tučepi nabízíme také 10-ti a 11-ti denní pobyty pro vlastní dopravu.

Jestliže je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžeme Vám v Tučepi dále nabídnout Vilu Marina, která se nachází v bezprostřední blízkosti Vily Marin nebo luxusní ubytování v apartmánové Vile Tihana.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

vlastní, v plně vybavené kuchyni, nebo Vám můžeme stravu zajistit v kvalitní restauraci "Slatine" na promenádě v Tučepi ve vzdálenosti 4 až 5 minut chůze od Vily Marin za cenu 2.550,- Kč/os. a týden. Dětská polopenze se účtuje 1.990,- Kč/týden. Snídaně je formou švédských stolů, večeře pak výběrem ze tří jídel (polévka, hlavní jídlo a salát).

Ukázku jídel (večeří) naleznete [zde].

Pláže

obě pláže v Tučepi, tedy severní i jižní patří mezi nejhezčí a nejdelší na Makarské riviéře. Obě jsou prostorné, udržované, lemované borovicemi s menšími oblázky, přecházející v písek s pozvolným přístupem do vody. Celková délka pláží v Tučepi je přes 3 km a patří k nejdelším na Makarské riviéře.
Zdejší pláže jsou tedy vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro starší spoluobčany. Díky jejich velikosti nejsou přeplněné ani v hlavní sezóně, podobně jako v ostatních okolních letoviscích. Blankytně modré a čisté moře, palmy, borovice, přírodní pláže, široká promenáda s různorodou a kvalitní nabídkou služeb vyzvedlo Tučepi mezi světovou turistickou špičku.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Tučepi).

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Souřadnice vily Marin

GPS souřadnice: N 43° 16, 366´   E 17° 3,149´ (formát: DD MM.mmm = stupně° minuty´)

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Vizualizace

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • příplatek za neobsazené lůžko je 2.500,- Kč/pobyt (v období 15.6.-14.9.2019)

Cena za dopravu:

od 2.300,- Kč z Moravy
od 2.550,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.