Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Apartmány Marijan
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování ostrov Šolta > Apartmány ostrov Šolta > Apartmány Vila Marijan

Apartmány Vila Marijan

Pláž 20 mStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Tato vila je bohužel pro rok 2017 plně obsazena.
Apartmánový dům Marijan je umístěn jako samostaně stojící v poměrně veliké okrasné zahradě v letovisku Rogač na ostrově Šolta. Hlavní předností je skutečnost, že se v apartmánovém domě nachází pouze dva apartmány s odděleným vstupem, což zaručuje maximum soukromí.

K moři se dostanete po několika schodech a od vstupu do zahrady Vás dělí pouze 5 metrů. K této vilce přísluší i pláž přímo pod domem.

Řídká zástavba zaručuje minimum hostů a hlavně klid pro ubytované. Rodiny s malými dětmi zcela jistě potěší pláž v této zátoce s různými atrakcemi pro nejmenší, která je vzdálena asi 200 metrů. Zkrátka dovolená jak má být.

Mám dotaz

ubytování

k dispozici je čtyř až pětilůžkový apartmán se dvěma samostatnými ložnicemi, vlastním soc. zařízením, velikou samostatnou kuchyní a venkovní terasou, která je obklopena velikou okrasnou zahradou s palmami a jinými exotickými rostlinami. Druhý apartmán typu 3+2 má také samostatný vchod z opačné strany budovy, k dispozici jsou dvě ložnice, soc. zařízení, kuchyně a venkovní terasa. Apartmány jsou standardně zařízené včetně ložního prádla a ručníků. Kuchyně je kompletně vybavena všemi kuchyňskými potřebami.

Oba apartmány mají prostornou, zastíněnou terasu s výhledem na moře a přírodní zátoku v Rogači.

Parkování

je v ceně pobytu, zajištěno na vlastním pozemku, přímo před domem.

Pes povolen

Pes mešího plemene je povolen za poplatek 80,- Kč / den.

Doporučení

Pobyt na ostrově Šolta můžeme doporučit především hostům hledajícím naprostý klid, čistou a nedotčenou, panenskou přírodu.

stravování

- vlastní, vaření v kompletně vybavené kuchyni s ledničkou, plynovým nebo elektrickým sporákem, nádobím a vším potřebným,

nebo Vám zajistíme polopenzi v blízké restauraci či pizzerii (vzdálené cca 300 metrů).

pláže

přímo pod domem jsou zbudována kamenná mola s přístupem do moře - vhodné spíše pro dospělé. Rodiny s dětmi budou pravděpodobně využívat oblázkou pláž v této zátoce (ve vzdálenosti asi 200 metrů) s pozvolným přístupem do moře.

Doporučujeme také vyzkoušet i jiné pláže v různých částech ostrova, např. v Maslinici, kde se Vám otevírá přímý výhled na volné moře, v popředí s malými ostrůvky.