Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Mária, Mimice

Poloha na mapě: N 43,40489     E 16,80578

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Mimice > Apartmány Mimice > Apartmány Vila Mária

Apartmány Vila Mária

WiFi Pláž 150 metrůObchod 120 metrůStravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Vila Mária je menší rodinná vilka střední kategorie s příznivou polohou. Vilu Mária najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice na Omišské riviéře. Je umístěna na menším kopci pod silnicí, asi 150 metrů od pláže. Příjemnou cestou sejdete po 3 minutách chůze k moři, přímo na hlavní městskou pláž. Pohled z většiny balkónů je orientován na moře kde v dáli vidíte ostrov Brač i pobřeží Makarské riviéry. V nejbližším okolí najdete obchod s potravinami a zeleninou, poštu a pizzerii. Doporučujeme! Nezapomenutelná krása krajiny, panenské životní prostředí, křišťálové, azurové moře a slunné nebe – to vše nabídne návštěva Mimic a Vily Mária.

Mám dotaz

Ubytování

Apartmány Vila Mária - ubytování MimiceNa Vile jsou k dispozici dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje maji balkón, některé s kouzelným výhledem na moře, kde můžete odpočívat a pozorovat okouzlující blankytné moře, záliv v Mimicích, pobřeží Makarské riviéry a protější ostrov Brač.
Všichni hosté mohou využívat zastřešenou, poměrně velikou venkovní terasu i gril - ocení zejména menší skupinky přátel.

Wi-Fi připojení je dostupné ve všech podlažích vily Mária - hostům k dispozici zdarma.

Rozmístění pokojů:
1. poschodí - 1x pokoj 2+1 (pro 2-3 osoby), 4x dvoulůžkový pokoj.
Podkroví - 1x apartmán, tedy 2 x dvoulůžkový pokoj.

Parkování

je zajištěno ZDARMA přímo před touto Vilou nebo na přilehlém parkovišti.

Pes povolen

Povoluje se pobyt se psem menšího plemena. Příplatek činí 250,- Kč/den.

Výlety do okolí Mimic

Detailní informace o možnostech výletů a různých zajímavostech z Mimice naleznete v sekci Výlety – střední Dalmácie. Po celou dobu letní sezóny bude na Omišské riviéře k dispozici mikrobus partnerské kanceláře který bude pořádat denně různé výlety do okolí a zajistí přepravu turistů do letovisek v nejbližším okolí. Doporučit můžeme návštěvu např. večerního Omiše či Bašky Vody (uvítají zejména hosté, kteří přijeli autobusovou dopravou). Více informací získáte od naší stálé delegátky na informativní schůzce. Více informací o výletech najdete na stránce výlety v Chorvatsku.

Pokud již je požadovaný termín na této vile obsazený, můžete si prohlédnout také nabídku hotelu Croatia Sydney nebo apartmánové Vily Elvíra.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Stravování

Hosté ze všech pokojů mohou využívat kuchyňskou linku s ledničkou umístěnou ve společenské místnosti v nejnižším podlaží vily Mária.

Můžeme Vám zajistit polopenzi na sousedním hotelu Croatia Sydney za cenu 2.590,- Kč/os./týden. Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, při večeři je výběr ze 3 menu. Každé tvoří polévka, hlavní jídlo, dezert nebo salát. Na vyžádání Vám můžeme připravit dietní nebo bezmasá jídla. Nápoje nejsou v ceně. Budete mít možnost ochutnat sudová vína z Dalmácie nebo točené pivo. Po celou dobu pobytu se Vám bude maximálně věnovat příjemný a profesionální chorvatský personál.

Pláže

přímo pod vilou Mária je poměrně veliká a udržovaná oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře. Pokud se vydáte po této pláži jižním směrem, přijdete po 5-ti minutách na druhou - přírodní pláž v Mimicích, která je méně "zalidněná". Borový porost sahá až k oběma plážím. Vzhledem k poměrně prostorným a pozvolně se svažujícím plážím a velmi dobrému přístupu od vily Mária jsou Mimice a zejména toto pobytové místo vhodné jak pro rodiny s malými dětmi tak i pro seniory.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možno přikoupit)
 • dopravu (možno přikoupit)
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.