Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na Vilu Lyrik

Poloha na mapě: N 42,51310     E 18,69781

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Risan > Apartmány Risan > Apartmány Vila Lyrik

Apartmány Vila Lyrik

WiFi Klimatizace Pláž 100 mTelevize Obchod Vlastní doprava

Vila Lyrik se nachází na břehu risanského zálivu v Boce Kotorské. Kolem vilky je spousta zeleně, jelikož je obklopena vlastní zahradou.

Od písčito-betonové pláže je vila vzdálena pouhých 100 m. Dostupné jsou také restaurace a obchůdky, jelikož se vila nachází nedaleko centra, ovšem na klidném místě s příjemným výhledem na záliv a pohoří na protilehlém břehu kotorsko-risanského zálivu.

Mám dotaz

Autobusová doprava do Černé Hory

ubytování

K dispozici jsou dvou až čtyřlůžková studia a apartmány ve variantách economy a standard. Všechna studia a apartmány jsou vybaveny klimatizací a Wi-Fi připojením, které jsou hostům k dispozici zdarma.

Apartmán 2+2 s oddělenou ložnicí (standard) je vybaven dvěma pevnými lůžky a rozkládacím gaučem v obývací části, šatní skříní, TV-SAT, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, varná konvice, sporák, nádobí), jídelním koutem a terasou s výhledem na risanský záliv.

Apartmán 4+0 (economy) je vybaven čtyřmi pevnými lůžky, šatní skříní, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, varná konvice, sporák, nádobí), jídelním koutem a terasou s výhledem do zahrady.

Dvoulůžkové studio (standard) je vybaveno manželským dvoulůžkem, šatní skříní, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, varná konvice, sporák, nádobí), jídelním koutem a terasou s výhledem na risanský záliv.

Dvoulůžkové studio (economy) je vybaveno dvěma samostatnými lůžky, šatní skříní, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, varná konvice, sporák, nádobí), jídelním koutem a terasou s výhledem do zahrady a okolní pohoří.

Studia i apartmány jsou orientovány na jih směrem k pláži.

Parkování

ZDARMA přímo u Vily Lyrik, kde je k dispozici prostorné parkoviště.

Pes

není na Vile Lyrik povolen.

Doporučení

Majitelé vily Vám na místě ochotně poradí při výběru výletů, doporučí nejlepší místní restaurace a v případě problémů jsou Vám plně k dispozici.

Nezaujal-li Vás tento apartmán, zhlédněte také nabídku apartmánů Ulcinji či bohatou nabídku ubytování v Černé Hoře.

Stravování

- vlastní
- snídaně - k pobytu je možno zajistit snídaně podávané přímo na Vile Lyrik
- obědy a večeře - doporučujeme zajistit na místě v risanské restauraci vzdálené 150m od vily. V restauraci velmi dobře vaří a jídlo je dostupné za dobré ceny.

Pláž

V městečku Risan je návštěvníkům k dispozici více písčitých či betonových pláží. Nejbližší je vzdálena pouhých 100 m od vily. Na pláži je dostupný plážový servis, bary, občerstvení, zmrzlina...

Risanský záliv nabízí mnoho možností ke koupání na menších oblázkových nebo písčitých plážích doplněných betonovými plošinami na slunění. Malé pláže najdete v celém kotorsko-risanském zálivu i samotné Boce Kotorské.

Výlety

Jelikož se vila nachází v Boce Kotorské, můžeme doporučit především návštěvu nedalekého Perastu a malých ostrůvků Gospa od Škrpjela a Sv. Djordje, které se nachází nedaleko Perastu. V Boce Kotorské pak rozhodně nesmíme zapomenout na historické město Kotor, po kterém je celý záliv pojmenován. Kotor se nachází na opačné straně kotorsko-risanského zálivu.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.