Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Orebič, Vila Lidija - pohled od parkoviště

Poloha na mapě: N 42,97981     E 17,18819

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Jižní Dalmácie > Ubytování Pelješac > Apartmány Pelješac > Apartmány Vila Lidija

Apartmány Vila Lidija

WiFi Klimatizace Pláž 350 mObchod 350 mStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Jedna z nejžádanějších apartmánových vil v Chorvatsku!!

Široké oblázkovo-písčité pláže a výborná cena z Vily Lidija udělala hit loňské sezóny. Neváhejte!
Vila Lidija je umístěna v klidné části Orebiče v blízkosti moře i centra, tedy s velmi dobrou pozicí - kamkoli se dostanete poměrně rychle.
Jedná se o samostatně stojící Vilu v klidné zástavbě. V této části Orebiče jsou postavené pouze rodinné vilky, nabízející ubytování na apartmánech. Ubytování v Orebiči tedy přináší hostům klid, pohodu a odpočinek. Vila je nově postavena, vkusně a účelně zařízena, vyhovuje tedy i náročnější klientele. Vybavena je vším, co očekáváte od kvalitních apartmánů. 
Posedět si můžete na venkovní terase nebo balkonu, případně si něco dobrého ugrilovat.
Výhodou je také velmi dobrá dostupnost restaurací a obchodů po pohodlné cestě po rovině. Doporučujeme všem klientům!

Mám dotazVizualizace

Ubytování

Vila Lidija, ubytování OrebičNa Vile jsou v prvém patře k dispozici dva dvoulůžkové studioapartmány s možností propojení (možnost přistýlky pro dítě do 12-ti let), dále dva třílůžkové studioapartmány s možností přistýlky pro dítě do 12-ti let. Ve druhém patře najdete jedno třílůžkové studio s možností přistýlky pro dítě do 12-ti let. Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou. Je zde také možnost venkovního grilování s posezením na venkovní terase vily. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Wi-Fi připojení na všech apartmánech a klimatizace v ceně je samozřejmostí.

Parkování

Pro všechny klienty je zajištěno bezplatné parkování přímo u této Vily.

Sport, zábava a výlety do okolí

Sportovní vyžití je v Orebiči maximální: windsurfing, vodní skůtry, jachty, šlapadla, minigolf, kuželky, stolní tenis nebo klasický tenis - to vše můžete prožít na dovolené v Orebiči.

Ubytování Orebič, Vila LidijaZa zábavu opět nemusíte chodit daleko, vše je v blízkosti, např. místní restaurace a taverny podél promenády s příjemnou reprodukovanou hudbou, noční bary nebo diskotéka přímo v plážové restauraci nebo v hotelu Bellevue. Během hlavní sezóny pak můžete navštívit spostu dalších kulturních akcí.

Výlety do okolí Orebiče - mezi nejoblíbenější patří lodní výlety na ostrov Korčula s významnými historickými památkami, dále doporučujeme navštívit františkánský klášter nad Orebičem s krásným výhledem do okolí. Za zmínku také stojí návštěva města Trpanj, vinařská oblast Dingač nebo turistický výšlap (4 druhy náročnosti) na nejvyšší horu Pelješace Sveti Ilja, 961 m nad mořem. Pohled do okolí určitě stojí za to! Výlet na Kočulu můžete podniknout trajektem přímo z Orebiče. Více informací včetně odjezdů trajektů najdete ZDE. V Orebiči jsou také tenisové kurty.

Potápění: na své si v Orebiči i na celém ostrově Pelješac určitě přijdou potápěči, ať už začátečníci nebo profesionálové. V Orebiči je také škola potápění i windsurfingu.

Kompletní nabídku výletů naleznete na stránce výlety v Chorvatsku.

Video z Orebiče, Pelješac

Zhlédněte video z poloostrova Pelješac a písčito-oblázkových pláží letoviska Orebič.

Pokud Vám nevyhovuje tato nabídka ubytování v Jižní Dalmácii, můžeme Vám nabídnout např. ubytování v Drveniku, který leží v jižní části Střední Dalmácie a nachází se zde klienty oblíbený Penzion Palme.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Stravování formou polopenze Vám můžeme zajistit za cenu 15 €/os./den v blízké restauraci (cca 5 minut chůze), kde se podává snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze 3 jídel. Případně je možné si objednat jen večeře za cenu 10 €/os./den. Dále jsou v Orebiči 3 pekárny a několik obchodů s potravinami včetně většího Konzumu. V Orebiči také najdete několik kvalitních pizzerií, kaváren a restaurací.

Nejbližší obchod najdete 4 minuty chůze od vily, na příjezdu do Orebiče je veliký Konzum. Samozřejmě nechybí ani rybí trh, kde si můžete zakoupit čerstvou - právě vylovenou rybu.

Písčité pláže v Orebiči

Příjemnou cestou dojdete asi po 350 metrech na hlavní pláž v Orebiči, která je lemována borovicemi - viz foto v naší fotogalerii. Najdete zde tedy přírodní stín, borovice navíc dokreslují překrásné panorama. Největší devizou jsou písčité pláže přecházející občas v oblázkové s drobnými kamínky. Spolu s křišťálově čistým mořem tak vytvářejí ideální podmínky pro koupání. Pokud se vydáte jedním nebo druhý směrem podél pláže, objevíte další překrásné přírodní zátoky s menšími přírodními plážemi.

Pláže jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Doporučení

Díky výše uvedeným kladů nezbývá než dovolenou v Orebiči upřímně doporučit nejširší klientele, určitě nikoho nikdy nezklame. Poněkud delší trasa jízdy se Vám určitě odvděčí křišťálově čistým mořem s oblázkovo-písčitými plážemi, panenskou přírodou, výborným přístupem k moři i do moře a naprosto ekologickým okolím. Ceny ubytování jsou nižší, než v severněji položených částech Chorvatska což vykompenzuje mírně vyšší náklady na dopravu.

Vizualizace

Slevy:

 • dítě do 3 let zdarma
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/os.
 • klimatizaci
 • pobytové taxy
 • Wi-Fi připojení
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravu (platba na místě)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

autobusová doprava od 2.600,- Kč/os./tam i zpět.

Dopravu zajišťujeme z různých míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.