Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Ubytování Brela - Apartmány Katarina

Poloha na mapě: N 43,36914     E 16,93111

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela > Apartmány Brela > Apartmány Vila Katarina

Apartmány Vila Katarina

WiFi Klimatizace Pláž 200 metrůTelevize Obchod 100 metrůStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Luxusní dovolená na Brele v hotelové kvalitě za velmi příjemné ceny - to je Vila Katarina!!
Vila Katarina je  umístěna ve svahu v poměrně klidné části Brely v blízkosti moře i centra. Výhled z většiny apartmánů na této vile je překrásný, uvidíte tak celou Brelu jako na dlani, dále pak blankytně modré moře a protější ostrovy Brač a Hvar.
Vila je nově rekonstruovaná, vkusně, moderně a účelně zařízena, vyhovuje tedy i nejnáročnější klientele. Centrum Brely je vzdáleno cca 200 m (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata), nejbižší kavárny a restaurace kolem 100 m.
Apartmány na Vile Katarina jsou vzdušné, prostorné a vybavené tak, abyste zde prožili nazapomenutelnou dovolenou a rádi se sem vraceli.

Mám dotaz

Ubytování

Apartmány Vila Katarina

Na Vile jsou ve 4 podlažích k dispozici prostorné apartmány nebo studioapartmány.

Skladba: studio apartmány typu 2 + 2, apartmány 2 + 2 a 4 + 2.  Každý apartmán disponuje kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou s čelním nebo bočním pohledem na moře.

Každý apartmán má jednu nebo dvě samostatné ložnice + poměrně veliký rozkládací gauč v obývacím pokoji nebo další lůžko v ložnici.

Apartmány jsou vybaveny klimatizací a satelitní televizí, zařízeny jsou novým, moderním nábytkem a Wi-Fi připojením.

Vila KatarinaDále je k dispozici pronájem celého domu v těsném sousedství o velikosti 6 + 2. Dům má k dispozici dvě samostatné ložnice se 3-mi lůžky, 2 koupelny, obývací pokoj s rozkl. gaučem pro 2 osoby, kuchyni a velikou terasu.

Parkování

Pro všechny klienty je zajištěno bezplatné parkování přímo u této vily.

Pes není povolen

Počasí na Brele

Počasí na Brele je stabilní s vysokým počtem slunečních dnů. Klientům, kteří nemají rádi vysoké teploty pak doporučujeme červnové a zářijové termíny.

Sport, zábava a vyžití na Brele

Sportovní vyžití na Brele je maximální: windsurfing, vodní skůtry, jachty, šlapadla, minigolf, kuželky, stolní tenis nebo klasický tenis - to vše můžete prožít na Brele.

Potápění: na své si na Brele určitě přijdou potápěči, ať už začátečníci nebo profesionálové. Na Brele je také škola potápění i windsurfingu.

Za zábavu opět nemusíte chodit daleko, vše je v blízkosti, např. místní restaurace a taverny podél promenády s příjemnou reprodukovanou hudbou, noční bary nebo diskotéka.

Výlety

Podrobné informace o možných výletech v Chorvatsku najdete v sekci Cestovní informace.

Doporučení

Díky výše uvedeným kladům nezbývá než ubytování na Brele a zejména na Vile Katarina doporučit nejširší klientele. Určitě nikdo neodjede zklamaný!

Pokud je Vámi požadovaný termín v těchto apartmánech již obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování na Brele, kde najdete např. apartmány Perla.

Zhlédněte přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku, případně další apartmány Brela.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

Video - vila katarina

Stravování

Stravování formou polopenze Vám můžeme zajistit v hotelu Soline za cenu 22 EUR/os/den nebo v některé z místních restaurací. Stačí se v den příjezdu domluvit s naší delegátkou.
V hotelu Soline se snídaně podávají formou švédských stolů a večeře je výběrem ze 3 jídel. Dále na Brele objevíte několik pekáren, obchodů, pizzerií, kaváren a restaurací.

Samozřejmě nechybí ani rybí trh, kde si můžete zakoupit čerstvou - právě vylovenou rybu nebo si ji nechat připravit v některé z místních rybích restaurací.

Pláže

po cestě z mírnějšího kopce dojdete asi po 200 metrech na hlavní a nejznámnější pláž Brely, která je lemována borovicemi a kolem níž vede promenáda až do Brely - Jakiruši (cca 4 km směrem v Omiši). Najdete zde tedy přírodní stín, borovice navíc dokreslují překrásné panorama s úchvatným pohořím Biokova za zády.

Pokud se vydáte druhým - jižním směrem, přidete po půlhodině do Bašky Vody, dále pak do Baško Polje a Promajny. Ideální také pro cykloturisty
Spolu s křišťálově čistým mořem jsou zde vytvořeny ideální podmínky pro koupání. Brela obdržela modrou vlajku za čistotu moře (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata).
Pláže na Brele jsou světově jedny z nejznámnějších a nejkrásnějších. Jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • dopravu (možnost přikoupení)
 • stravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.