Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Vila Karaba

Poloha na mapě: N 43,91330     E 15,49700

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Pakoštane > Apartmány Pakoštane > Apartmány Vila Karaba

Apartmány Vila Karaba

WiFi Klimatizace Pláž 550 mTelevize Obchod Stravování

Vila se nachází v těsné blízkosti vily Julia v klidné části letoviska Pakoštane, zhruba 550 metrů od písčito-oblázkové pláže Pilatuša a nedaleko vyhlášené písčité pláže zvané "Pine Beach" (vstup za poplatek).

Po příjemné procházce dorazíte cca za 10 minut do centra letoviska, kde najdete celou řadu výtečných restaurací, pizzérií i kaváren. Podél promenády je rovněž celá řada stánků se suvenýry a místními specialitami. V Pakoštane nechybí ani obchod, lékárna, bankomat, pošta či čerpací stanice.

Mám dotaz

ubytování

Vila nabízí ubytování ve dvou budovách, ve kterých jsou k dispozici moderně zařízenáluxusní dvoulůžková studia a apartmány až pro 6 osob.

Všechny studia/apartmány mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, rychlovarnou konvici, SAT-TV, Wi-Fi připojení k internetu, klimatizaci a balkón nebo terasu.

U apartmánového domu je k dispozici také gril.

Parkování

je pro hosty zajištěno na soukromém parkovišti.

Výlety

Z Pakoštane je možné podnikat celou řadu výletů. Navštívit můžete Vransko jezero, letoviska Biograd na Moru nebo Zadar či Národní parky Kornati, Krka aj.

Se všemi výlety Vám poradí ochotní majitelé vily.

Doporučení

Díky poloze v klidné části letoviska, doporučujeme toto ubytování pro všechny generace. Apartmány typu LUX je vhodné i pro velmi náročnou klientelu.

Zhlédnout můžete také naši bohatou nabídku ubytování v Severní Dalmácii, např. další apartmány v Pakoštane či Vodicích.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

stravování

V ceně není zahrnuto stravování.

Možnost zajištění české polopenze ve vile Elka za cenu 2.000,- Kč/os./týden (cca 200 metrů od vily). Snídaně i večeře jsou servírované formou jednotého menu.

pláže

Vila se nachází cca 550 metrů od pěkné písčito-oblázkové pláže, u které najdete stánky s občerstvením, WC i sprchy. Nedaleko vily je překrásná písčitá pláž nově zvaná "Pine beach", která je přístupná za poplatek (vstup v roce 2016 - 30 KN / os.). Pláž se rozprostírá v zátoce Bužakovina.

Jihovýhodně se přímo od centra letoviska táhne pláž Janice (rozdělena na pláže Janice 1 - písčito-oblázková pláž s betonovými plošinami a Janice 2 - oblázková pláž). Opačným směrem od centra se nachází pláž Punta, která je písčito-oblázková a má pozvolný vstup do moře. Pláž je vybavena sprchami, WC a malým dětským hřištěm. V zátoce Bužakovina se nachází v moderním areálu již zmíněná pláž "Pine beach". Zhruba dva kilometry severozápadně od centra Pakoštane se nachází pláž Pilatuša. Část pláže je písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře, zbylá pláže je oblázková.

Slevy:

 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč / os. / pobyt
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • Wi-Fi připojení
 • využívání klimatizace
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • asistence delegáta (na telefonu)

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možno přikoupit)
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)
 • pobytovou taxu 1,5 Euro/os./noc, děti do 12 let taxu neplatí a od 12ti do 18ti platí 0,7 Euro/os./noc - platba na místě

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.