Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na apartmány Ivan, Vodice

Poloha na mapě: N 43,75736     E 15,76107

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Vodice > Apartmány Vodice > Apartmány Vila Ivan

Apartmány Vila Ivan

WiFi Klimatizace Pláž 5-6 minut chůzeTelevize Obchod 150 mBazén Autobusová doprava Vlastní doprava

Nádherná luxusní vila s bazénem se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Vodice v Severní Dalmácii. Bazén o rozměrech 8x4 m mohou hosté bezplatně využívat.

Příjemnou procházkou se po 5-6 minutách chůze dostanete k oblíbené oblázkové pláži zvané "Plava plaža". Rušné centrum letoviska je vzdáleno cca 1 km.

Vodice je  jedno z nejoblíbenějších letovisek Chorvatska nabité kulturními programy, zábavou a všemožnými zábavnými akcemi. Ideální místo pro klienty, kteří očekávají aktivní dovolenou.

Ve Vodicích najdete promenádu se stánky s různorodým sortimentem, spoustu restaurací, pizzérií, barů či kaváren, oblíbené tržiště s ovocem a zeleninou a také přístav, ve kterém kotví řada jachet.

Mám dotaz

ubytování

Vila poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech s balkónem nebo terasou s výhledem na moře (možnost přistýlky na vyžádání u CK). Každý apartmán je vybaven moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, klimatizací.

Ve vile je dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Velkou předností vily je bazén s lehátky, posezení u bazénu v příjemném stínu a také gril, jež mohou hosté vily zdarma využívat.

Oplocení celé zahrady s bazénem a posezením jistě potěší rodiny s malými dětmi.

Parkování

zdarma na vyhrazeném (osvětleném) parkovišti přímo u vily.

Domácí mazlíčci

Pobyt se zvířaty není na vile Ivan povolen.

Zábava a sportovní vyžití

Ve Vodicích je k dispozici celá řada sportovních aktivit - jsou zde tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal a mnoho dalšího. Z vodních sportů je oblíbená zejména jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing (lety padákem za motorovým člunem) aj.

Za zábavou je možné vyrazit na některou z mnoha diskoték, příp. hudebních festivalů - např. jazzový nebo Sunbreez festival house hudby, který trvá čtyři dny a čtyři noci.

Doporučení

Ubytování v luxusní vile Ivan můžeme pro dokonalé zázemí s bazénem a grilem doporučit všem věkovým generacím. Možnost koupání v bazénu jistě uvítají zejména rodiny s dětmi.

Jestliže nebude ve Vámi požadovaném termínu volno, můžete zhlédnout naši další nabídku ubytování ve Vodicích, případně můžeme doporučit další ubytování s bazénem v Chorvatsku.

stravování

Bez stravy - možnost vlastního vaření v plně vybavených kuchyňských koutech jednotlivých apartmánů.

pláž

Vila je vzdálena cca 5-6 minut chůze (500 m) od oblázkové pláže doplněné několika moly. Pláž, jež je nazývána "Plava plaža", je jednou z nejoblíbenějších ve Vodicích.

Ve Vodicích najdete více pěkných oblázkových pláží, jejichž oblíbenou atrakcí je tobogán, dále také jízda na vodním skútru, vodních lyžích či parasailing.

Možnost zapůjčení plážového servisu (2 lehátka + slunečník). Samozřejmostí jsou také WC a sprchy.

Pláže jsou lemovány promenádou, na níž najdete spoustu restaurací, kaváren a stánků s občerstvením i suvenýry.

Další informace

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč / os. / pobyt

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání bazénu
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možno přikoupit)
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)
 • stravu
 • klimatizaci 5 Eur/den

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.400,- Kč z Čech.

 

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.