Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Frič

Poloha na mapě: N 43,40463     E 16,80506

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Mimice > Apartmány Mimice > Apartmány Vila Frič

Apartmány Vila Frič

WiFi Klimatizace Pláž cca 200 metrůTelevize Stravování Domácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Vila Frič se nachází v letovisku Mimice, cca 50 metrů vzdušnou čarou od moře. Dům je umístěn na kopci pod silnicí nad hlavní zátokou letoviska. Příjemnou cestou sejdete k moři po cca 3 minutách.

Hosté vily mohou posedět na velké terase s posezením a grilem a výhledem na moře.

Z domu je krásný výhled na moře a protější ostrov Brač. Pláže nejsou přelidněné, vybrat si můžete mezi městskou pláží přímo pod vilou nebo přírodní pláží z druhé strany Mimic.

Jedná se o klidnější pobytové místo s krásným okolím.

Dvojité cenové zvýhodnění!

Stálým klientům sečteme věrnostní slevu s další vybranou slevou, např. First Minute.

Mám dotaz

Ubytování

V domě je k dispozici 4x čtyřlůžkový a 1x třílůžkový apartmán. Třílůžkový apartmán je vybaven manželským dvoulůžkem a rozkládacím gaučem v jedné místnosti a oddělenou kuchyní s prostornou rohovou lavicí a stolem. Čtyřlůžkový apartmán disponuje manželským dvoulůžkem v jedné místnosti a rozkládacím gaučem pro 2 osoby v obývací části apartmánu. Dva apartmány mají oddělenou kuchyňku, zbylé dva mají kuchyňský kout umístěný v obývací části.

Všechny apartmány jsou dále vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, klimatizací, TV i Wi-Fi připojením k internetu. Nábytek je moderní a pohodlný.

Tři z pěti apartmánů mají z verandy nádherný výhled na moře.

Pro hosty je u vily k dispozici prostorná terasa s posezením a grilem zastíněná krásným borovým porostem, který poskytuje v parném létě příjemný stín.

Parkování

Zajištěno u domu.

Pes povolen

Ubytování se psem je na vile Frič povoleno za poplatek 250,- Kč/den.

Poloha, zábava a vyžití

Mimice jsou klidnější pobytové místo ovšem s rozsáhlou nabídkou služeb a obchodů. Nejbližší restaurace je od Vily Frič vzdálena asi 100 m, obchod s potravinami a zeleninou + pizzérie asi 250 m, zastávka busu 250 m.

U městské pláže jsou kavárny s občerstvením, na další přírodní pláži je restaurace. Samozřejmostí je možnost vodních sportů a lodních výletů přímo z Mimic.

Výlety

Letovisko Mimice má výhodnou polohu, na okraji Omišské riviéry. Do města Omiš se dostanete po 20-ti minutách jízdy, stejnou dobu Vám to bude trvat do Bašky Vody a 30 minut do Makarské.

Naše delegátka Vás na místě seznámí se širokou nabídkou výletů lodí nebo mikrobusem do blízkého i dalekého okolí. Více o výletech na Omišské riviéře se dozvíte na stránce výlety v Chorvatsku.

Doporučení

Příjemné ubytování v borovém háji, s nádherným výhledem na moře, zátoku i celé letovisko Mimice. Výhodou je také dobrá dostupnost Omiše i Bašky Vody.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Možnost docházení na stravu do hotelu Croatia Sydney, který je v těsné blízkosti.

Kvalitní polopenze je za cenu 2.590,- Kč/os./týden.
Možnost dokoupení obědů za cenu 1.990,- Kč/os./týden.

Snídaně jsou formou švédského stolu a večeře výběrem ze 3 menu.

Z restaurace je krásný výhled na moře a možnost i sezení na balkonkách.

Pláže

přímo pod hotelem je poměrně veliká a udržovaná oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře. Vzdálenost vzdušnou čarou je 50 metrů. Na pláž se jde cestou kolem hotelu Croatia Sydney, cca 200 metrů. Pokud se vydáte po této pláži jižním směrem, přijdete po 5-ti minutách na druhou - přírodní pláž v Mimicích, která je méně "zalidněná". Borový porost sahá až k oběma plážím. Vzhledem k poměrně prostorným a pozvolně se svažujícím plážím a velmi dobrým přístupem od Vily Frič jsou Mimice a zejména toto pobytové místo vhodné jak pro rodiny s malými dětmi tak i pro seniory.

Další informace

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • 5% senior sleva (nad 60 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / apartmán
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pobytové taxy
 • služby delegáta
 • Wi-Fi připojení
 • využívání klimatizace
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možno přikoupit)
 • stravování (možno přikoupit
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.